IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Опции за форумот Опции за форумот  Активни теми Активни теми RSS: Хардвер и софтвер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Хардвер и софтвер

 Внеси тема Внеси нова тема теми страница  <1234 11>
 
Теми / Автор
Оцена 
Коментари Прегледи Последна порака Обратен редослед
Форум Теми
Жешка Тема
Дали Linux е отпорен на вируси?
од ZoraNaSlobodata, 08.Јануари.2009 во 00:55
4 3546 од mylife
16.Април.2014 во 00:12Види последна порака
Жешка Тема
Windows
од sasko7, 10.Јануари.2014 во 14:20
6 1997 од evangeline
29.Март.2014 во 23:56Види последна порака
Жешка Тема
Каков компјутер/конфигурација имате?
од Flix, 10.Февруари.2007 во 02:15
Повеќе страници123 1011
140 15405 од evangeline
21.Февруари.2014 во 13:17Види последна порака
Жешка Тема
Кратенки од тастатурата и маусот
од Mindy, 30.Ноември.2007 во 19:28
10 1341 од д4б3
21.Февруари.2014 во 10:45Види последна порака
Жешка Тема
Икона Проблем со задача во JAVA
од blagoj88, 31.Јануари.2014 во 15:23
0 456 од blagoj88
31.Јануари.2014 во 15:23Види последна порака
Жешка Тема
Икона Хакнување
од anonimus2121, 13.Септември.2013 во 22:12
3 1669 од pHp
26.Септември.2013 во 16:26Види последна порака
Жешка Тема
Програмирање во Visual Basic
од zoranjanev1, 16.Февруари.2012 во 10:47
2 2560 од Паланчански
14.Јуни.2013 во 18:19Види последна порака
Жешка Тема
Икона Колку би дале за овој компјутер?
од Ajk24, 04.Јуни.2013 во 21:56
6 1658 од Alekxandar
07.Јуни.2013 во 08:41Види последна порака
Жешка Тема
Икона Совет за лаптоп
од drizzymon, 18.Мај.2013 во 18:57
1 1509 од Alekxandar
18.Мај.2013 во 22:28Види последна порака
Жешка Тема
MSN Messenger
од Mileman, 16.Февруари.2007 во 22:21
Повеќе страници123 56
72 9337 од Орка
17.Јануари.2013 во 22:11Види последна порака
Жешка Тема
Програмерите скапуваат дома
од BurneR, 28.Април.2006 во 14:48
Повеќе страници123
40 4734 од lekirk
25.Ноември.2012 во 15:46Види последна порака
Жешка Тема
Икона Огласи за работа
од sensei, 09.Ноември.2006 во 15:37
13 1172 од lekirk
25.Ноември.2012 во 15:35Види последна порака
Жешка Тема
Икона Работни места за web developeri: Java, C/C++, .Net
од lekirk, 25.Ноември.2012 во 04:07
0 66 од lekirk
25.Ноември.2012 во 04:07Види последна порака
Жешка Тема
Hardware Drivers
од luckyboy, 16.Февруари.2008 во 02:47
Повеќе страници123
33 9619 од stevce_ris
11.Ноември.2012 во 23:34Види последна порака
Жешка Тема
Софтвер за Стоматолози или Стоматолошки Ординации
од and2009, 29.Август.2010 во 16:04
2 726 од thebestway
26.Август.2012 во 16:56Види последна порака
Жешка Тема
Разлика помеѓу ЕЅЕТ Ѕmart security и nod32
од Rajato, 13.Август.2012 во 09:24
0 130 од Rajato
13.Август.2012 во 09:24Види последна порака
 Внеси тема Внеси нова тема страница  <1234 11>

Скок до
Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.