IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Повредени од неверство???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Повредени од неверство???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2011 во 12:12
Posle e**nje nema kaenje ....
Baranje na opravduvanja nema da ja popravi situacijata ..... ako po patot se izgubis sebesi kako ocekuvas da ne go izgubis mazot?
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2011 во 13:08
Originally posted by Melody Melody напиша:

oh mori majko...probuvam sekoj den da razgovarame, ama toj ne saka da zboruva. Tocno deka porano ne bil takov, ama porano jas bev zgodna, doterana, vrabotena zena, a sega sum domakinka koja ne odi na rabota, cuva dete i nema ni troska pomos od nikoj...
sovet do devojkite: UBAVO OTVORETE SI GI OCITE PRED DA GO KAZETE SUDBONOSNOTO "DA", gledajte so kogo se mazite!!
  ЕЕЕ злато... тоа е работата за која јас му трубам на сите мои другарки што сега се заќоравени од „љубовта голема“.изненадување

Ама јбг, што е тоа е.... Гарантирам дека секогаш има решениенамигнување  Помош не барај... колку повеќе му алармираш за помош - толку повеќе ќе му стануваш досаднарамнодушност (проверено). 

Батали ги сите тие глупости за како сега изгледаш. Сигурен сум дека уште во тебе се крие (барем дел) од таа згодната , дотерана жена што знае да ги занесе сите околу себе.
Првин ќе си припремиш терен со тоа што малку и ти ќе го игнорираш. Сам ќе пројави воља за разговор. Немора да легниш со друг за да му текни на тебе, доволно е да не си дома кога ќе се врати од работа (па макар да излезиш сосе детето со некоја пријателка).... Ако изневериш , само можеш да направиш милион компликации од кои ќе страда само детето ...
Гарантирам дека си доволно лукава за да ја држиш оваа ситуација под контрола и да се справиш со сето.... Само не се помирувај со статусот „домаќинка“ и се ќе биде ОК големо%20гушкање поздрав
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,453 секунди.