IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно
  Активни теми Активни теми RSS - ЗБУНЕТОВА ТЕМА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ЗБУНЕТОВА ТЕМА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 137>
Автор
Порака
Тетка Муфиде Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Тетка Муфиде Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 09:01
e taka,,, e taka... ama more brat ti ne znajsh sho mi napraj....
Od ko me izbrka od WC-to jas se iznervirav a ova mojava se navredi i zedovme da begame... begame... begame//// i go gledame ovaj zabegan...  toj da mi ti letat zmej na sred pchenki i mi vikat , ajde dojdi...
Jas pak so ovaa begam podraka, za pobgu da zaminit stravov...
i od ko ja pushtiv... taja ojde da se zamijet dolu, zs ja imav napraeno lom kaj zbunet na mashinata za perenje... se vtera taja vo eden potok ili kako da kazam vir... a jas gladen ja gledam....
Kanibalizmot prorabotvit... ama jas pak si vikam abe , ne , nemat sega da ja ubivam a pre pola sat jja ebev,,, aj batali i najdov edni pechurchishta/..//
Se natreskav od niv,,,, Jadam , jada, i po nekoe vreme mi se sopi voda.... odam nakaj virov se navedvam da se napiajm... i FFFFUUUUUPPPP anakonda koja gorit zamina nakaj neboto , a izleze od voda.... aaaaaajjjjj  vikam , begaj da begame.....i trcham na nazat i i vikam : amori ela ... imat zmishche.......eejjjjj taja sejt i race mi rashirila... a neboto se napraj purpurno, ko sho i beshe pizdata , prviot pat ko ja ebev....
Ova oftikava , ne begat od zmishchevo( mozda zs zamina to vo neboto) tuku se rashirila i me chekat... Jas odam i dur se gledat i go stavam....
A taa nezno mi shepoti: da se ljubam ne znam stavi go vednash... I vlegva, vlegvam... i vlegov cel...... i se najdov na ostrov okruzen so ezero ... vlegov i se izbajnav.... a koga izlegov ,,,, ke vi kazam utre,......
 
PS od ko ja onakvev taa so hantot, se reinkarnirav vo nejze i sega od CrnorizecHrabar , se naprajv Tetka Mufide,,,, i toa zgodna tetka sumBig%20smile
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 20:05
      Kodot na dzedaite
 
  Nema emocii, ima mir.
  Nema neznaenje, ima soznanie.
  Nema strast, ima spokojstvo.
  Nema haos, ima harmonija.
  Nema smrt, ima sila.
    
     Kodot na Sit
 
  Mirot e laga, postoi samo strast.
  Preku strasta, steknuvam jacina.
  Preku jacina, steknuvam mok.
  Preku mokta, ke izvojuvam pobeda.
  Preku pobedata, moite lanci ke padnat.
  Silata ke me oslobodi.

 Mi bidna interesno, moze ke se odlucam za eden od kodovive, pa ke se prosvetlam. Samo prviot kod e na dobrite, a vtoriot na zlobnite i epten losite.
 

Кон врв
cigare-migare taktika Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 245
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cigare-migare taktika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2007 во 09:28
kolku da ja vidit zbunetiov temava....ѓавол
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јули.2007 во 22:06
Serev. Uzivav vo ispustanjeto na nesvarenite i nepotrebni materii koga ono vo grmuskata pred mene,suskanje, izgrev na ubavo lice, dolgi trepavici, kosa sto se preliva vo spektarot na site mozni boi, cucnato. Ne me zabeleza.
 - Mmmmh...trrrt...ooh, oh ! ...o...h...  Me iznenadi, zosto tie zvuci izlegoa od nea so nekoj poseben sarm i milozliv zvuk sto ne mozese da se sretne nikade. Duri i brckata na celoto sto se pojavi od napor i stisnatite usni zaedno so zabrzanoto disenje deluvaa prekrasno koe mi gi zagolica usite i od koe se naeziv. Gi otvori ocite... kako da go vidov neboto zaedno so site zvezdi i galaksii sto postojat...zatreperiv...za moment izgubiv ramnoteza i so peticata malku nagaziv na moite pocetni isvrleni materii...sljack ! Zvukot odekna tolku glasno da i pticite zamolknaa.
 - O ... ! Me zabeleza, senka i moment na kolebanje pomina niz nejzinite oci, no istovremeno go pocuvstuvavme prisastvoto na Amor i udarot od negovite streli. Nasmevka se pojavi na nasite lica, ne simnuvavme pogled eden od drug i prodolzivme so serenjeto. Gomcata od nejzinoto prekrasno gaze izleguvaa kako biseri vo stilot na ljubovna melodija, a so moite gomna go stvarav taktot... pticite ni se pridruzija i postanavme orkestar.
Na krajot, kako da se poznavavme cel zivot, ona so nejzinite mirizlivi maramcinja mi go izbrisa gazot, a ja so delovi od " Spic "na koj na ednoto parce zabeleziv " ..lez...o...Evropska Unia ", a nejze ne i smetase ni najmalku dodeka go pupese nejzinoto slatko gaze koe mi idese da go zagrizam kako jabolko.
Se fativme za racete i  izlegovme pred svetot . . .

Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2007 во 16:50
Даааа голема%20насмевка
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 10:40
Ovde mozete da gi napisete vasite tel. broevi za da mozeme da vi manijacime
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 10:59
Dali deneska serevte ?
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 13:12
Zbunet, navistina i se vosh*tuvam na tvojata genijalnostаплауз


на%20телефон
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 13:13
070 / 644 - 918
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 13:16
Originally posted by str8up str8up напиша:

070 / 644 - 918

ama neznam koj ke vi se javiгазење%20од%20смеење
ako slucajno e na nekoj od forumov, neka ne me tepaголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 13:17
газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеcuvstvuvam jas deka nekoj cel den ke te pcueзадоволство
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 13:19
Originally posted by la fille la fille напиша:

газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеcuvstvuvam jas deka nekoj cel den ke te pcueзадоволство

ne be, go tropnav brojov sto prestanav da go koristam pred 5 god...ako povtorno postoiсреќаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
sara333 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 378
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sara333 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 13:22
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ovde mozete da gi napisete vasite tel. broevi za da mozeme da vi manijacime
 
 
a, kako za pocetok da go napisese ti tvojot broj,pa i nie da manijacime смеење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Август.2007 во 16:30
 siromastijata i nepismenosta ?
 Ja mislam da, so fizicka likvidacija .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 137>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,126 секунди.