IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Копа Америка
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Копа Америка

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:28
Да, меѓутоа обично кга некого критикуваш, тоа значи дека епак има некоја криза во истиот состав, еве земи го на пример светското првенство што беше, исто и таму беа критикувани бразилците, и точно испадна тоа што го збореа WinkWinkWink Не стигнаа ни до пола од она што тие можат нели? WinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:35
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Да, меѓутоа обично кга некого критикуваш, тоа значи дека епак има некоја криза во истиот состав, еве земи го на пример светското првенство што беше, исто и таму беа критикувани бразилците, и точно испадна тоа што го збореа WinkWinkWink Не стигнаа ни до пола од она што тие можат нели? WinkWink
 
На Светско првенство учествуваат и силните Европски репрезентации (да не ги набројувам), а на Копа Америка единствен конк*рент на Бразил е во лицето на Аргентина, која ќе ја добијат на рутински начин.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:37
Па и не би рекол дека само Аргентина е јака таму WinkWink Земи ги Мексико, Парагвај, Чиле...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:39
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Па и не би рекол дека само Аргентина е јака таму WinkWink Земи ги Мексико, Парагвај, Чиле...
 
Освен Аргентина сите погоре набројани се ситна боранија.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:42
Кажи ми зошто така мислиш??? Јас колку што знам не зимале Копа Америка пехар само Бразил и Аргентина...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:55
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Кажи ми зошто така мислиш??? Јас колку што знам не зимале Копа Америка пехар само Бразил и Аргентина...
 
Зошто сум кладен на Бразил и срце ми кажува дека ќе добијам, никогаш не ме излажало.
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 20:58
 е ондак чим си ти кладен во тој случај нека биде, Бразил нека тепа LOLLOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јуни.2007 во 21:00
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

 е ондак чим си ти кладен во тој случај нека биде, Бразил нека тепа LOLLOLLOLLOL
 
Од твоја уста во божји уши.
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2007 во 12:31
Луѓе до каде се утакмиците бе . . . Не сум видел ништо . . . Ај пишете по некој резултат овде да не барам на друго место . . . Wink
STRUGA
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2007 во 21:07
Originally posted by tuturutka tuturutka напиша:

Луѓе до каде се утакмиците бе . . . Не сум видел ништо . . . Ај пишете по некој резултат овде да не барам на друго место . . . Wink
 
Бразил-Чиле 3:0
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2007 во 17:55
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Originally posted by tuturutka tuturutka напиша:

Луѓе до каде се утакмиците бе . . . Не сум видел ништо . . . Ај пишете по некој резултат овде да не барам на друго место . . . Wink
 
Бразил-Чиле 3:0
Фала братче . . .  Ќе ти го паметам ова . . . WinkLOL
STRUGA
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 06:01
Бразил се ближи кон целта, сега е во четвртфинале.
 
 
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 20:19

И полу финале стигнале бе . . . Мислам Бразил - Чиле LOLLOLLOL

Аргентина пак отпадна . . . Wink 
STRUGA
Кон врв
zlatko cernobil Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko cernobil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 21:17
Argentina e sampion    koj se kladi so mene u kilo krv i dve oci za meze
A.Z.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.