IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Маалски удбаш
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Маалски удбаш

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 12:36
Koj go ebe be Ljubcho, daj skini mi se sk*rca, aman veke, dosta so toj Ljupco. Tatarot si zamina od politizkiot zivot, goni go mamemuebem, oladi vise so toj Ljupco.
 
 
 
Strukturite si gi imase, gi ima i ke gi ima pod kapata na Slatinskoto goedo.
 
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 12:43
Добро ајде сега не е Љубчета НП е Big%20smileBig%20smileBig%20smile Кој фактор е бре НП со нејзините 6 пратеници да не би да ја освои власта Big%20smileBig%20smileBig%20smile, та УДБА ќе формираат. Или ти се грижиш можда за ДПМНЕ но си во НП. Значи какви добри лиѓе сте вие секогаш се грижите за оној кои несакаат да ве види. Стварно незнам зоштоLOL
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 12:53
Isto kako onie sto se vo NSDP a se grizat za SDSM i pobedata na Raca. Ili vaka ne moze da muabetime a?
Kolku sto mi e mene poznato Tito e eden od "bivsite" 


Изменето од intel - 25.Октомври.2006 во 13:04
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:06
Тито вика дека има шпиуни во секоја населба да  ја  шпиунираат  НСДП? Big%20smileBig%20smile

Изменето од bojan81 - 25.Октомври.2006 во 13:07
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:15
Pa si znae on de, kade postavuval pazaci na vremetoLOL
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:19
Темата беше за реонските шпиуни. И не само Тито сакал да се смени Бучко, секој македонец сака да има што е помалку луѓе како Бучковски. Инаку мене лично Шеќеринска не ми е некоја политичарка за да биде лидер. Но зошто нема кој таа излезе како основен човек конк*рент на катастрофата наречена Бучко.  

Изменето од bojan81 - 25.Октомври.2006 во 13:19
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:38
Originally posted by bojan81 bojan81 напиша:

Темата беше за реонските шпиуни. И не само Тито сакал да се смени Бучко, секој македонец сака да има што е помалку луѓе како Бучковски. Инаку мене лично Шеќеринска не ми е некоја политичарка за да биде лидер. Но зошто нема кој таа излезе како основен човек конк*рент на катастрофата наречена Бучко.  
Ne bese ni za Ljubce.
Mozes da bides prisrtasen kolku sakas no edno e fakt, Sekerinska za Gvujo i za Tito zaedno e druga dimenzija, nesto nedostizno.
Toa deka vo momentot Gvujoto e PM e samo uste edna nesrekja za Makedonskiot narod i nisto povekje, a deka e toa taka potvrduva i faktot deka ete i Bucko bese PM.


Изменето од intel - 25.Октомври.2006 во 13:39
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:40
Абе гвујо и шеќеринска мене ми се исти и они двајцата си се димензија за себеси, само не знам како може да се споредат со Тито, кога Тито е политичар они не се. Тука не можеш да направиш корелација. 
Кон врв
intel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај intel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:43
Pfffff..... idi begaj.
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:45
Деца се интеле деца. 
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:49
Da, a ti si golemiot, vozrasniot, neli?
A be Begaj!
 
UDBA-sko strukturi ima integrirano vo sekoj sloj na opstestvoto inaku kako gazdata slatisnki ke gazduva so Makedonija.
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
bojan81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bojan81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 13:50
Не пишував за мене јас имам 25 год. Tongue
Кон врв
Lazycat Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lazycat Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 14:16
За кого?
 
Јас сум над 30.


Изменето од Lazycat - 25.Октомври.2006 во 14:16
My name is Cat, Lazycat, and I'm an assh*le. I get excessively drunk at inappropriate times, disregard social norms, indulge every whim, ignore the consequences of my actions, mock idiots and posers!
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 14:44
Алоо!!! Шабани!
Темата беше за маалските шпиончиња, не за рада или бучко или бц.

Бојан81, не се мислеше на реонските полицајци, туку на оние наследени кодошки механизми од комунизмот.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.