IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - F1 Вести
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

F1 Вести

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 535455
Автор
Порака
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2016 во 19:46
Ај ај ааааааај мирадо сењор Алфонсо
Опасен ролинг,добро што се завршило добро.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2017 во 10:34
,,,,koj ke bide shampionot,,,,detskoto lice ili kumbeto na jaglen,,, ,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
вован1 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2017
Локација: Ташкент
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај вован1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2017 во 17:18
Рускиjaт състезател Даниел Квjaт, исключенный от "Формула 1", ще участва в тестове за начинаещи серии НАСКАР.
Википедиjа - https://ru.wikipedia.org/wiki/Квят,_Даниил_Вячеславович
Лента.ру - https://lenta.ru/news/2017/12/04/testynascar/
При това свето мjaсто "единствено руснаците" празно, вероjaтно, не ще: онзи ден в Ferrari обjaвиха, че в академиjaта приет от 18-годишен, роден в Санкт Петербург, Робърт Шварцман. От четири години човек вече гонял на картата, в десет години спечели първото международно състезание, а в шампионата на "Формула-4" изпреварва Мика Шумахер, син на великиja Червен Барон.
защо е бил изгонен - https://lenta.ru/brief/2017/10/28/kvyatout/
http://1917.gq/jy/jyindex.htm
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2018 во 21:16
Денес некој ако се прашувал,
има ли и кај е Господ...
Еве го чувал дечкво!
Пострашно излетување мислам немам видено,среќа и чудо што добро поминал.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2019 во 17:49
Кими со новата Алфа.Убаво реже.
Иако не верувам дека ќе ми го врати
вниманието кое порано го имав кон овие трки.
Ме заинтригира само новината на предниот
спољер.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2019 во 21:39


Почивај во мир!


Изменето од Орка - 22.Мај.2019 во 21:41
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2020 во 07:01
,,,F1 2020gd.Hamilton po kojznae koja pobeda se izjednači so legendite , go sale ili ne toj e staro noviot shampion,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 535455
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.