IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Помош !! Софтверски Проблеми!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Помош !! Софтверски Проблеми!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 55>
Автор
Порака
 Оцена: Оцена на тема: 1 Гласови, Просечно 5,00  Тема Пребарувај Тема Пребарувај  Опции за темата Опции за темата
maja_tweety Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja_tweety Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 16:16

na windols media playe mi ja snema listata na pesni i menozam da se snajdam!!!

 
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2007 во 18:53
па што го користиш медиа плеерот кога златен винамп е тука голема%20насмевкаголема%20насмевка
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 00:41
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

па што го користиш медиа плеерот кога златен винамп е тука голема%20насмевкаголема%20насмевка


sh*t e bas голема%20насмевкаголема%20насмевканамигнувањенамигнувањетрепкањетрепкање

btw: napaj si lista i staj ja u favouritesнамигнување
Кон врв
maja_tweety Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja_tweety Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 00:44
eeeeeeee dodeka da mi kaze nekoj kako ja se utepa mucejki ama go nampraviva fala
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 00:49
safe na listata na destop:)
i sredeno amam se buni ako izbrises nekoja traka od listqta kade sto e pravilno
moze da se izgubi bag ima toa wmplayer
win amp zlaten
ozbilno:)
ili virtual dj zemi si
L:)
 
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 03:00
њин схитголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 12:35
Море секси, ти не си тачна, ми збориш винамп шит газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење Да не е некој друг подобар од него? Прост за работа, никад нема да ти снема информации како кај медиа плеерот па после тупи си мозокот како да ги вратиш назад. Така да не си у право  намигнувањенамигнување
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 12:50
 голема%20насмевка голема%20насмевкаголема%20насмевка кој бе не е тачен голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

па ја од л искуство си кажуем трепкањетрепкањетрепкање


Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Октомври.2007 во 14:47
епа ајде кажи што толку те изнервирал винамп?? Каде е послаб? голема%20насмевкаголема%20насмевка
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2007 во 15:08
може е до навика де лелелелеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкатрепкањетрепкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

залуге на кои им се губи плеј листа е глуп медиа плеерот сеа тоа ти еголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
SIGM Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SIGM Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2007 во 21:10
Zdravo,

Imam konekcija ADSL.
Instaliran softver DU Metar, koj koga simnuvam nekoj program mi dava deka simnuvam  primer 200 kB/sec, a na download na  DAP  kazuva 112 kB/sec.

Nesto ne e vo red  ili nekoj e prikacen na moja konekcija.

Pozdrav
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 23:08
може и тоа понекогаш да не покажува баш точно со се upload + download... 
Кон врв
kristofer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kristofer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 12:49
baram dolgo vreme "microsoft visual basic professional v 6.0" na vtorata stranica najdov microsoft visual basic v 6.0, sto me interesira je ova dali je microsoft visual basic pro ili ne, ako je ne od kade mozam da slezam pro so serial ili nesto taka.
 
ako mozi ghost da mi objasni uste ednas, procitav na tretata stranica change ip, kako se pravi toa pak.
 
napraviv download na kaspersky probav da go instaliram na nekolku pati mi kaza ova: restart the computer: go napraviv toa isto i isto, sto sakam da znam care za toa.
 
koga pravam dvd so nero 7.9 mi gi rasipuva mi kazuva ova: the task could not be completed megu 90-99%, i closing session, sto napraviv je ova, go izvadiv uninstall, kladov podolu version/pogore isto i isto, zosto go pravi toa.
 
imam real player ne saka da se pravi install, pred da je completed 99% mi kazuva ova:   Details: Failed to load filezip://D:\Real Player 10.6 Premium\normal?file=normal.xmb ako nekoj bi mozel da mi objasni gornoto sto go napisav.задоволствосреќаголема%20насмевка    
vrtyuwged
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2007 во 15:48
имаш објаснување во темата ПОставете или побарајте download софтвер
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011 55>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,719 секунди.