IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Животински и растителен свет
  Активни теми Активни теми RSS - Домашни  миленичиња
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Домашни миленичиња

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Домашни миленичиња
    Испратена: 19.Ноември.2005 во 13:31

Незнам дали имало слична тема на оваа и каде да ја барам ама не е важно

Секој си има по некое куќно милениче дали е тоа животинче или......

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2005 во 13:32
ааааааааааааа да да секако, мене куќно милениче ми е комшото
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2005 во 13:39

jas imav dve - morski prasinja....ama mi umrea...ali mnogu si gi sakav......

i od togas ne sum kupila nisto...a imam cuvano: hrcaci, kucinja, papgali,zelka....ma so ne....:)

ali prasencata si gi sakav najmnogu na svet.....obozavam glodari...:)(ne site):)

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2005 во 13:41
ајде ајдеее, не плачи, бато сега ке иде и ќе ти купи два вепра, и пак ќе си имаш свињи дома де, само не плачи аман 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Ноември.2005 во 22:10
Јас од се по нешто имам е вака најомилен љубимец ми е БРУНО а тој е Бернски планински пес/Bernersennerhund/
потоа БЕЛИ а тој е Cavalier King Charles Spakiel

Аквариумот со 27 риби, па хрчакот Били и канаринците на баба ми е овие ми се најомилени затоа что за нив не се грижам јас
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Ноември.2005 во 12:16

Originally posted by maja maja напиша:

Јас од се по нешто имам е вака најомилен љубимец ми е БРУНО а тој е Бернски планински пес/Bernersennerhund/
потоа БЕЛИ а тој е Cavalier King Charles Spakiel

Аквариумот со 27 риби, па хрчакот Били и канаринците на баба ми е овие ми се најомилени затоа что за нив не се грижам јас

вау маја полна куќа!?

ЈАС МОМЕНТАЛНО ИМАМ САМО ЖЕЛБА ЗА НЕКОЕ ЖИВОТИНЧЕ БИ САКАЛА НЕКОЕ КУЧЕ АМА СЕУШТЕ НЕМАМ УСЛОВИ ЗА ДА ГО ЧУВАМ ПА БИ СЕ СТРПЕЛА МАЛЦЕ СО ЖЕЛБАТА

Кон врв
vatrena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 607
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vatrena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2005 во 23:55
ротвајлер на име ник
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 09:56
Сијамски мачор по име Кики
Кон врв
Zoki_S Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoki_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 10:05
МАРЕ, МАЦ1, МАЦ2, МАЦ3......(мачињата)
АЛФОНСО, МИЛКО (кучиња)

Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 10:15
abe shto si imam edno kucene ne e nekoja rasa ama mnogu si go sakam zoshto si go dobiv na poklon od mojata drugarka
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 12:29
ја во момент немам никакво нешто за галење...ни на 4 или 2 нозе.........
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2005 во 20:53
ееееееееееее па јас што да галам бре... ц ц ц ц ц ц ц  Аууууууууууу ми текна, па зашо си иам јас комшики мајката, ц ц ц ц ц
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2005 во 17:55
 Lionколку би сакала и овие да може да се галат а не да ни бидат галеничиња само вака 





Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јануари.2006 во 14:15
Иамм дома буквално се толку што ги обожавам. Имам малтаќка пудла, француска пудла имам 2 морски прасиња имам мачорче малку лудо имам и домашни пајачиња кои не смеат да се убиваат него така како што ги шетаме кучињата ги шетаме и нив ние изнесиги на ливче хартија тие прошетај се врати се пак внатре ( на пајачињата мислев )
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.