IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Тринаесетгодишен Британец стана татко
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Тринаесетгодишен Британец стана татко

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
nelson Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
НАИВЕН НА МАЈКА

Регистриран: 11.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6313
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nelson Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2009 во 13:13
ludost!голема%20насмевка
Zeleo bih da te, vezanih ociju, prepoznajem u hiljadama.Ala bih se napipao!
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2009 во 17:27
Тинејџер: Јас сум таткото, а не Алфи!     

Уште еден британски тинејџер тврди дека е татко на детето кое го роди 15-годишната Сантел Стидман. И покрај тоа што 13-годишниот Алфи Патен изјави дека тој е таткото, „News of the World“, објави дека 16-годишниот Ричард Годсел тврди дека токму тој е таткото на бебето.

„Знам дека ја би можел да сум таткото. Пријателите ми викаат дека детето ги има моите очи, дури и мојата мајка го мисли тоа. Ако јас сум таткото, имам право да го знам тоа“, изјави Ричард, кој исто така кажа дека сепак би сакал да не е така.

Тинејџерот раскажал дека спиел неколку пати со Сантел, токму во времето кога таа затруднела. Тој сега бара ДНК тест за да се открие кој е всушност вистинскиот татко на новороденото дете.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2009 во 18:48
јо сои ту падре газење%20од%20смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2009 во 19:59
Originally posted by brza brza напиша:

veruvam na  naslovot,..ama ,ova shto ti go kaza,...a be ajde!,..aj,...daj nekoj pismen dokaz deka bilo toa,...pa toa e vest be,..i toa ,..za u svet,..na dvanaeset godini,..pa ushte i bliznaci da rodish?!,..збунетостзбунетостзбунетост


E за жал не им бев на честито, така да немам никаков доказ. Мене ми е доволно тоа што ми го кажа мајка ми и начинот на кој го кажа (беше шокирана до несвест ) а ако тебе не ти е верно, тогаш оди во гинеколошката болница во чаир и распрашај се, па ако даваат такви информации ќе се увериш
Кон врв
Lithium Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9407
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lithium Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2009 во 20:42
Аиииии сега ќе се затепаат кој е таткото....Што се` ќе сторат децава за популарност
До утре уште еден татко ќе се јави
You think you are perfect? Well, try walking on water...
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2009 во 14:04
види види... напредна мајкава бе
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 00:22
„Го сакам Алфи и со него ја изгубив невиноста“

Девојката на Алфи Патен вчера го негираше тврдењето дека 13-годишникот не е татко на нејзиното дете. „Никој друг не постои“, рече таа.

Сантел Стидман одлучи да реагира по изјавата на двете момчиња кои тврдеа дека се татковци на малата Маиси.

„Го сакам Алфи, со него ја изгубив невиноста. Реши да почнам врска затоа што се сакаме. Никој друг не постои во мојот живот.“

Алфи, кој изгледа како да има осум години, имаше само 12 кога Сантел остана трудна, тврди: „Тие момчиња само лажат“.

„Многу неубави работи се кажани, но се трудам да ги игнорирам и да се посвета на грижата околу детето“, вели младата мајка.
„Јас сум единствениот дечко кој го имала Сантел. Заедно сме веќе две години. Јас сум татко на детето“, уверен е Алфи.

Откако беше повикан на DNK анализа изјави: „Кога ми рече дека ќе роди ја прашав дали сум јас татко на детето, и таа одговори потврдно, Немам причина да не и верувам“.

Но, 14-годишниот Тилер Баркер кој тврди дека е татко на малата Маиси вели: „Беше обичај момчињата да спијат кај Сантел. Јас тоа го направив само еднаш“.

16-годишниот Ричард Гудсел изјави дека со Сантел спиел најмалку три пати. Баркер и Гудсел додаваат дека било вообичаено момчињата да спијат со Сантел и дека тие не се единствени.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 20:38
sto ne ke docekame
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2009 во 21:34
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 14:31
denes objavi germanskiot BILD deka vkupno od komsilukot se javile vkupno uste 6 maloletni lica koi tvrdat deka imale sex so doticnata!i deka se mozni kandidati kako tatko na maloto bebe, dns test e napraven i treba denovite da bide objaven.

isto taka tvrdi Clive Sim, prijatel na familijata na mladata majka, deka toa bilo marketing strategija za da izvlece sto mozno povekje "sredstva" od ovaa slucka, ba patem zaradi toa go izbrale najmladiot "kandidat"...


auf deutsch
http://www.bild.de/BILD/news/2009/02/18/milchbubi-alfie-doch-nicht/der-vater-von-baby-maisie.html

PS>abe pust ostrov ne e dobro za zdravjeto....

Изменето од LouWeed - 19.Февруари.2009 во 14:32
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2009 во 15:11
сега пред некое време читав дека цела фамилија на детево му е таква, па не ме чуди и тоа да биде такво
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 00:49
Епа очигледно дека не е застапено само кај нив. Децава воопшто не ми наликуваат на роми
Кон врв
galenaa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај galenaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 01:53
A neli se javija uste dve momcinja koi mislat deka mozno e i eden od niv da e tatkoto
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2009 во 17:00
Originally posted by galenaa galenaa напиша:

A neli se javija uste dve momcinja koi mislat deka mozno e i eden od niv da e tatkoto
абе тоа ти е див запад, секој на свој начин пробува да си стекне слава без многу труд
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,137 секунди.