IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Повредени од неверство???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Повредени од неверство???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Повредени од неверство???
    Испратена: 07.Февруари.2008 во 19:50
како може да не  е никој повреден ????
 
зашто тој нема секс со таа шо ја одбрал
што се здебелила родила 2-3 деца и сеа е за у канта
он ветил нешто ...и пред себе и пред Господ дека ке биде со жената и во добро и во лошо.
секој што знае што е љубов и почит може да си го држи Ашим у гаки
никој не е имун на искушенија, ама се пребродуваат ако сакаш
 
morav ova da go pastiram i kopiram ne e moj post no mnogu mi se dopadna i zatoa Ve molam na vasi komentari za temata?????


Изменето од Biba_G - 31.Август.2009 во 15:18
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 20:00
PA KAKO DA IMAAT SEKS AKO ONA E DEBELA?
SE SMENALE MISLENJA,CUVSTVA........
SITE SME POVREDENI NEKOGAS...
SITE SME LUGJE I NEKOGAS COVECKO E DA PADNEME VO ISKUSENIE...
ETE ZATOA
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 20:14
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

PA KAKO DA IMAAT SEKS AKO ONA E DEBELA?
SE SMENALE MISLENJA,CUVSTVA........
SITE SME POVREDENI NEKOGAS...
SITE SME LUGJE I NEKOGAS COVECKO E DA PADNEME VO ISKUSENIE...
ETE ZATOA

samo slabi luge smeat da imaat seks????изненадување sekoj treba da se cuvstvuva ubavo vo svoeto telo,bez razlika dali e debel ili slab!!!i sega ke dojde samo sovrsenite tela so sovrseni lica da smeat da imaat seks?!?!
Vidija soprugata na bivsion djems bond, Pris B...vo brak se desetina godini,taa e debela..imaat deca,i sreken zivot..a za nego se nema dignato ni edna afera oti odel so SLABI za seks!!!
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 20:16
Originally posted by blackeye blackeye напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

PA KAKO DA IMAAT SEKS AKO ONA E DEBELA?
SE SMENALE MISLENJA,CUVSTVA........
SITE SME POVREDENI NEKOGAS...
SITE SME LUGJE I NEKOGAS COVECKO E DA PADNEME VO ISKUSENIE...
ETE ZATOA

samo slabi luge smeat da imaat seks????изненадување sekoj treba da se cuvstvuva ubavo vo svoeto telo,bez razlika dali e debel ili slab!!!i sega ke dojde samo sovrsenite tela so sovrseni lica da smeat da imaat seks?!?!
Vidija soprugata na bivsion djems bond, Pris B...vo brak se desetina godini,taa e debela..imaat deca,i sreken zivot..a za nego se nema dignato ni edna afera oti odel so SLABI za seks!!!
 
 
VO SLUCAJOT DEVOJKATA SE ZDEBELILA,PA MAZOT I NE SAKA VEKE SEKS SO NEA?
ZNACI.POVEKE I SE DOPAGALA VO MINATOTO....
POGRESNO ME SFATI,A MOZEBI I POGRESNO SE IZRAZIV
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 20:42
Kakva srekja shto imam edvaj 50 kg inache teshko mene!смеење


Shala na strana, ako chovekot e "mrdach", ako ne beshe debelinata sigurno ke najdel nekoja druga prichina za neverstvo!лутина
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:00
Pa ima mazi koi sto si sakaat elegantno popolneti zeni, nema vrska kilazata ima pravo bluebell ako mu se ,,mrdalo" ke izmilsel pricina za da go stori toaнамигнување
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:01

жалосно е што некои луѓе ствараат фамилија а не се созреани за тоа , бракот не е само за на младост ... 

Сакам да си ја земам таа што си ја сакам , сакам да имам деца со неа , сакам да остариме заедно , никој нема да биде вечно млад . Само не размислуваат луѓево на денешницава , дека еден ден ќе се разбудат во гарсоњера на 50 години средовечни сами без деца , без никој да се буди покрај нив , тоа се губитници , тоа јас го викам умри пред смртта
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:03
Originally posted by hektor hektor напиша:

жалосно е што некои луѓе ствараат фамилија а не се созреани за тоа , бракот не е само за на младост ... 

Сакам да си ја земам таа што си ја сакам , сакам да имам деца со неа , сакам да остариме заедно , никој нема да биде вечно млад . Само не размислуваат луѓево на денешницава , дека еден ден ќе се разбудат во гарсоњера на 50 години средовечни сами без деца , без никој да се буди покрај нив , тоа се губитници , тоа јас го викам умри пред смртта
 
sekoj so svojot stav....mozebi nekoj saka da se razbudi sam
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:05
има и такви изненадување
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:07
da ima...za zal...ili za srekja
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:08
Originally posted by hektor hektor напиша:

жалосно е што некои луѓе ствараат фамилија а не се созреани за тоа , бракот не е само за на младост ... 

Сакам да си ја земам таа што си ја сакам , сакам да имам деца со неа , сакам да остариме заедно , никој нема да биде вечно млад . Само не размислуваат луѓево на денешницава , дека еден ден ќе се разбудат во гарсоњера на 50 години средовечни сами без деца , без никој да се буди покрај нив , тоа се губитници , тоа јас го викам умри пред смртта

големо%20гушкањеаплаузгледаш како можиш.....ти посакувам да си најдеш такво момеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
аплауз
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 21:11
фала блекај голема%20насмевкаголемо%20гушкање
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
TafTabiT Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TafTabiT Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 22:28
respekt
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 08:50
Originally posted by hektor hektor напиша:

жалосно е што некои луѓе ствараат фамилија а не се созреани за тоа , бракот не е само за на младост ... 

Сакам да си ја земам таа што си ја сакам , сакам да имам деца со неа , сакам да остариме заедно , никој нема да биде вечно млад . Само не размислуваат луѓево на денешницава , дека еден ден ќе се разбудат во гарсоњера на 50 години средовечни сами без деца , без никој да се буди покрај нив , тоа се губитници , тоа јас го викам умри пред смртта
 
големо%20гушкањеаплауз ednas veke rekov,moj covek!
 
zosto samo za zenite pisuvate? sto e so mazite? site koga ke se ozenat se popravaat pustaat "pivski mesinja" pocnuvaat malku da se zapostavuvaat i definitivno se menuvaat do nekoj stepen. dali toa znaci deka vednas treba da barame visoki i zgodni svaleri
apce
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,344 секунди.