IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Возење во автобус!!!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Возење во автобус!!!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2009 во 20:47
Можеби новите двокатни ќе понудат нешто повозбудливо.смеење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2009 во 20:51
da se nadevame ... osobeno vo letniot period мечтаење
Кон врв
гоcтин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин


Регистриран: 24.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1797
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гоcтин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2009 во 01:29
леле ми се има ова случено и тоа во 53ка...од автокоманда до битпазар...
ми се залепи еден до мене а имаше премногу гужва средношколците одеа накај школо во тоа време и туку осеќам некој се бута во мене цело време и гледам позади мене гужва..па викам ај до гужвата ќе да е...ама јас мрдни на една страна он по мене јас на друга и он... почна нешо ме фаќа за едната рака..да ми ја гали раката...и викам на другарка ми Лелее манијаци по автобусиве..и овој уште толку..почна да се трие од мене...АЛООООООООООО ...и пошо не трпам такви работи само гледав како побрзо да излезам од автобусот..и викам на другарка ми симнувај се или ќе станам центар на внимание во гужвава...
Но неможам да гарантирам дека немаше да се попалам да беше некој позгоден тип...ама овој... ГРЕВ!
Ако се исклучи овој случај не сум имала други вакви "пријатно-непријатни" случки...
Кон врв
zambija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 224
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zambija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 21:29
Jas obozavam aftobusi polni so zeni so golemi cicki,a da bide golema guzva,pa oni da se butkaat u mene,isto kako na splav da si
Кон врв
LSFC Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1004
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LSFC Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јули.2009 во 21:48
Originally posted by zambija zambija напиша:

Jas obozavam aftobusi polni so zeni so golemi cicki,a da bide golema guzva,pa oni da se butkaat u mene,isto kako na splav da si
vidim ke ne se vozis cesto vo bus.Zatoa neznas kako e "ubavo"da te butkaat ne samo zeni ,a i maze.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2010 во 14:59
јас ќе ги чекам да дојдат двокатните...
ваљда ќе биде дозволено сексање на вториот кат... (1)
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2010 во 00:04
Bidejki avtorot na temava napisal "bez navredi" .... jas da prasam:
 
Zar ne e bolje da si najdes devojka i da imas normalen seks otkolku da se manijacis po avtobusi?
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Декември.2010 во 14:36
цел автобус...украинки,за нас горостасите!!
...а другите,ќе ги чекаат оние од Кина...ама "дупли",мислам "двокатни" де...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2011 во 11:07
Originally posted by Blue Scarlet Blue Scarlet напиша:

Bidejki avtorot na temava napisal "bez navredi" .... jas da prasam:
 

Zar ne e bolje da si najdes devojka i da imas normalen seks otkolku da se manijacis po avtobusi?



Incredible Blue
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2011 во 13:59
Многу е секси и многу пали кога некој косовар (љоп) ќе ти се залепи одпозади, а му ја осеќаш ерекцијата и немаш што да правиш освен да чекаш да дојде Битпазар. Поодвратно чувство -нема.

Изменето од Tiggy Vicious - 10.Јануари.2011 во 14:00
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2011 во 00:45
Originally posted by zagor zagor напиша:

цел автобус...украинки,за нас горостасите!!
...а другите,ќе ги чекаат оние од Кина...ама "дупли",мислам "двокатни" де...


..еве за дуплите еден бисер.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,157 секунди.