IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Web browsers
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Web browsers

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Прашање: Koj користите вие, а кој е најдобар?
Одговор Гласови Статистика
5 [13,16%]
26 [68,42%]
0 [0,00%]
3 [7,89%]
1 [2,63%]
3 [7,89%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
kristofer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kristofer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2008 во 15:17
eve mu napraviv download na ff 3 Betta 5  ali ne ostavi da go stavam google toolbar not comparable, dosega cini, ke vidime ponatamu.   
vrtyuwged
Кон врв
GodFather3 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GodFather3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Ноември.2008 во 16:57
A be staj te si Opera da ve vidit gospod, kakov IE, kakov FF.Podobro nesto od opera nema, si ima i ntergriran torrent engine 10 pati postabilen e i od IE i od FF,ne go preopteretuva procesorot i ne zafaka mnogu ram kako FF.
Кон врв
Desert Eagle Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Декември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Desert Eagle Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2009 во 00:28
Jas gi imam Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome i mozam da kazam deka Google Chrome e najdobar i najbrz.

pozz
CS Pro Player
Кон врв
naemnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 658
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naemnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2009 во 12:35
Originally posted by Desert Eagle Desert Eagle напиша:

Jas gi imam Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome i mozam da kazam deka Google Chrome e najdobar i najbrz.

pozz


i naj shpijonski голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка

za brz brz e, ama nolgu transparenten
Кон врв
fanta Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fanta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 17:52
jas go koristam firefox megutoa go instalirav i safari pa mozam da kazam deka i safari e ok. glasav za firefox
pozdrav
NEMOJ NE ME RADUJ !!!!!
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 19:42
Последно Фаерфоксот ме заебава , 3 ката не им е добро оптимизирана баш споредив со Експорерот 7 ката со ист број отворени табови експлорерот е побрз.

Eве и слика за споредба


Кон врв
Dark HaCkeR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Хакериште

Регистриран: 20.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 683
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dark HaCkeR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2009 во 21:10
И кај мене е така Mozilla Firefox 3.0.5 им е претарно нешто имаат заебано така да IE Rulzz
Кон врв
ALBATROS Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Март.2009
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ALBATROS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2009 во 23:29
NAJVEKE MOZILA FIREFOX I OPERA.oPERATA MI E NA MAKEDONSKI.A EVE DENES BAS GO INSTALIRAV ZA PROBA SAFARI I MNOGU MI SE SVIGA.EDNOSTAVEN E LESEN I E UBEDLIVO NAJBRZ OD SITE DRUGI BROWSERI.PROBAJTE GO.


Изменето од ALBATROS - 20.Март.2009 во 23:30
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.