IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Поимот : „Слама ЈАДЕ - ЧИФТЕ Фрла„ виден овде ?!.
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Поимот : „Слама ЈАДЕ - ЧИФТЕ Фрла„ виден овде ?!.

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Поимот : „Слама ЈАДЕ - ЧИФТЕ Фрла„ виден овде ?!.
    Испратена: 08.Април.2016 во 18:46

Спасовски: 

Прекршен е Договорот од Пржино

Генералниот секретар на СДСМ и (технички) „министер„ за внатрешни работи Оливер Спасовски денеска изјави дека Владата направила ново прекршување на Договорот од Пржино и донела противзаконска одлука за поништување на сите правни акти на министрите од СДСМ, донесени пред поднесување на оставките
[/url]
изненадување

Изгледа...баеѓи му се уарнило таму , го разбирам гневот негов...а и на сите слични нему кои ќе си добијат „шут-карта„ ...ама никој не му кажал или не разбрал дека не е ИЗБРАН за таму од никого со право на глас туку е само времено и како натурен министер , а „чадорџиите„ не се сепак МК гласачи за да му обезбедат валиден ЛЕГИМИТЕТ (за) во Македонија.

намигнување
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2016 во 20:47
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2016 во 09:21
Се прашувам како држи бетонов...Да не биде чифтиња фрлање само.
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2016 во 13:24

збунетост

Море бреј плакатолепачишќа шашардисани бивши и сегашни....да не сте случајно клале на ум ,  дека овој че (ни) го кандидирате на следниве Избори за некаков функционер Фиромски а!?.
Оти....се глада дека нема(л) сеуште СВИТКАНА кичма мореееј???.
намигнување


Изменето од novace - 11.Мај.2016 во 13:29
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2016 во 16:33
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
novace Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3067
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај novace Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2016 во 19:50
Морееее де???
Моментална реакција на другарот (ви) Шилегов , на САМО-то споменување на новите (негови) станови во Карпош!?
Обашка... и оневозможување на нечија (веќе започната)  презентација на ФАКТИ , за СТАНОВИТЕ споменати во погорниот пост...хехе.
Пред граѓаните , а кои дошле на ПРЕС конференцијата на докторот...а не на шардисаниот газда на новите станови...мислам дека тоа е на местото на поранешните бараки на Општината Карпош!?.
 
изненадувањенамигнување





Изменето од novace - 22.Мај.2016 во 20:15
Не сум доктор , ама стално сум опкружен со пациенти
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.