IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Уапсен Паско Кузман!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Уапсен Паско Кузман!

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Уапсен Паско Кузман!
    Испратена: 15.Јули.2013 во 17:44
Денеска актуелна вест и така нормално за нашето секојдневие, за ова..за она.. е уапсен Паско Кузман.
Една информација

Паско Кузман спремал прес-конференција во врска со планот на Субрата Рој за Љубаништа?!


Друга информација 

Паско Кузман уапсен поради злоупотреба на службената положба

Како и да е, уапсен е. Мене ме интересира едно- Ќе излезат ли заштитувачите на „човековите права„ да бунтуваат и да бараат негово ослободувањезбунетост И ќе има ли после контрапротестинамигнување

Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2013 во 17:51
Оооооо....еден од идеолозите на антиквизацијата на опшеството не бил толку глупав како што изгледа....
ние му се смеевме што оди како ретардиран си четири часовника на рака ама тој ти бил покурназ од останатите....
како и да е сега ќе тркне малку до Идризово....како претходница на другите антиквизатори.....
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2013 во 21:06
мене ми личи само на жртвено јагне, ама дури и така да е, мене ми е мило што барем тој шлајм е уапсен
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јули.2013 во 21:47
За небањатиов не важи законот како за другите....неместо Шутка, добил куќен притвор.... ]
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2013 во 04:33
Има правда во овој живот да
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2013 во 04:39
Originally posted by емил емил напиша:

Има правда во овој живот да
 

ред е на Васко Ефтов и Јанко Бурекот 
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2013 во 09:10
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

мене ми личи само на жртвено јагне, ама дури и така да е, мене ми е мило што барем тој шлајм е уапсен

Само еден господ ( и некои политичаринамигнување) знаат што се се случува зад „завесите„. Случајно наидов на ова
Ќе дознаеме ли кој го продаде највредниот артефакт – кратерот од Корешница?!
(веројатно не сум гледала ТВ голема насмевкаодамна) и буквално ми се превртија цревата.Што ли се е изнесено од Македонија? Која ли глупост за некои ситни еврички на кои аирот нема да им го видат земјата изгуби предмети кои имаат материјална вредност од која боли глава. И што е најстрашно, немаме новинар кој ќе седне , ќе направи емисија на која ќе го запознае обичниот човек што значи да се имаат такви археолошки предмети, која е предноста од имањето, која е штетата од продавањетоизненадување?!
Ииии не е веќе упасен, сега си е доманамигнување, злобниците велат, да помине терминот за Субрата па ќе биде пуштенсмеење и од куќен притвор

Паско Кузман се враќа дома, доби еден месец куќен притвор




Изменето од mamamd - 16.Јули.2013 во 09:32
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.