IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Кој те шиша
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој те шиша

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака Обратен редослед
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој те шиша
    Испратена: 28.Април.2010 во 18:40
бооооо изненадување

гледав во неделата првпат и тоа цела емисија замислете издржав - изгледа дека имаше жешки теткици голема%20насмевка

кастратович будимир и една русинка уф уф таа русинката хооооооооооот плазење

значи жешки беа последните две кој ги набројав а и тие во публиката не беа за фрлање макененчињата упс манекенчињата голема%20насмевка


и така јас си гледам и си гледам и кога слушам од "најдобриот водител" во МК да не речам и во светот едно прашање

Дали е вистина дека сите крупни ракометарки имаат мали гради? газење%20од%20смеење





и овие личните умреа од срам голема%20насмевка

ааааа да и најсмешно ми беше кога му рече кастратович на берберот дека и е чест што гостува во емисија кај најдобриот водител

колку добар виц


газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење газење%20од%20смеење

Кон врв
bingo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 2522
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bingo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2010 во 09:48
јас не гледав кога има реприза
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2010 во 19:38
.....i jas toa mu(i) vikam!намигнување
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2010 во 21:10
Budimir bese kaj zare berberot ili Sharon Stone - koja lepotica!
Кон врв
The_Boss Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
GFX Designer

Регистриран: 31.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 948
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The_Boss Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2010 во 21:05
koj me sisa sam se sisam be

Изменето од CakNoris - 26.Април.2010 во 21:05
Кон врв
Tor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Март.2010
Статус: Офлајн
Поени: 628
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2010 во 23:09
Ovaa striptizerkava ja gleav i jas-mi se gadi od silikoni !
rezil!
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 21:56
Ахаха... ја ја гледав...

Дртава у тоа фацата...
А за тело.. не одрекувам. голема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 02:35
znam deka premierata odese vo petok sega deka e vo nedela
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 02:27
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

црната мачка,исклучиво така да ја викаш она не била Black cat hahahhaa
А за цена прашај во Валијант,ќе се договориш она со љубов работела,сериозно си ја сватила работата хаххаха



па така де ке ја викам (море како таа сака јас ке ја викам) и црна кучка ако треба а за ова на француски ли е или.... (Black cat) и така ке ја викам ако сака

ај ке се јавам во валијант

и велиш со љубов аааа љубов

а кога има реприза од таа прекрасна емисија со тој многу интересен водител  збунетост
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 01:46
црната мачка,исклучиво така да ја викаш она не била Black cat hahahhaa
А за цена прашај во Валијант,ќе се договориш она со љубов работела,сериозно си ја сватила работата хаххаха
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 01:31
Originally posted by mrzla mrzla напиша:

Вечерва го гледав,за прв пат онака на паузи имало нов термин.
Гостинкава стриптизерка,беше добра едно 10-тина пати повтори дека може да ја порачаш од Валијант и дека само она од сите се соблекувала гола,ама скроз гола,скроз


иииииииии и по гола д***а изненадување

а до БТ да дојди колку ке ме кошта збунетост голема%20насмевка

едит

а која стриптизета оти не ја гледав емисијата

волчица или црната мачка (мислам дека така се викаше) збунетост


Изменето од Iron Man - 12.Април.2010 во 01:32
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2010 во 01:25
Вечерва го гледав,за прв пат онака на паузи имало нов термин.
Гостинкава стриптизерка,беше добра едно 10-тина пати повтори дека може да ја порачаш од Валијант и дека само она од сите се соблекувала гола,ама скроз гола,скроз
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
Iron Man Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
железен раз бираш

Регистриран: 11.Јануари.2009
Локација: Antarctica
Статус: Офлајн
Поени: 8032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Iron Man Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 21:07
Originally posted by ПодВодно ПодВодно напиша:

Свекрвата: Глеј го мори снашке, ко некој итаљански љубАвник е.

Снаата: Не мори мајче, ко итаљански швалер од некое итаљанско село.



газење%20од%20смеење
Кон врв
ПодВодно Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7391
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ПодВодно Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2010 во 16:05
Свекрвата: Глеј го мори снашке, ко некој итаљански љубАвник е.

Снаата: Не мори мајче, ко итаљански швалер од некое итаљанско село.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.