IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Клуб 69
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Клуб 69

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 12:33
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

I mene mi se svigja kakov e.Vo pravo se deckite za toa so vikaat-znaci ima plati pa klati...NO mislam deka so toa sme se pomirile, sekoj znae kolku moze da si dozvoli i sto e среќа


Абе ако си е за плаќање во ред , ок си е тоа, ама ме нервираат некои онака шо немат пет пари вџеп, и се прат VIP и ја лигат цела вечер една пијачка.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 13:05
toa veke e do narodot ne e do diskotekata голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 13:07
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

toa veke e do narodot ne e do diskotekata голема%20насмевка


Да ама до дискотеката е дали ќе пуптат некој такви во VIP делот.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 13:10
PA dobro tie ne razlikuvaat shkart od orginal kavali fustan i parfem dior...moze na prv pogled da se izlazat голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 14:37
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

PA dobro tie ne razlikuvaat shkart od orginal kavali fustan i parfem dior...moze na prv pogled da se izlazat голема%20насмевка

Не ми беше само то муабетот, пример дали е како што е во е сегде низ европа, мораш пред време да имаш резервирано, и да треба да направиш пример 3000 денари сметка на маса за да ти резервираат.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 15:54
Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

PA dobro tie ne razlikuvaat shkart od orginal kavali fustan i parfem dior...moze na prv pogled da se izlazat голема%20насмевка

Не ми беше само то муабетот, пример дали е како што е во е сегде низ европа, мораш пред време да имаш резервирано, и да треба да направиш пример 3000 денари сметка на маса за да ти резервираат.



pa na primer ako sakas da rezerviras vo vip delot ke platis 6000 denari i imas flasa, ubavo separe i nikoj nema da te gura od nikaden.Vo drugite delovi mozes da rezerviras masa i nemoras da platis za toa.

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 16:19
Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

PA dobro tie ne razlikuvaat shkart od orginal kavali fustan i parfem dior...moze na prv pogled da se izlazat голема%20насмевка

Не ми беше само то муабетот, пример дали е како што е во е сегде низ европа, мораш пред време да имаш резервирано, и да треба да направиш пример 3000 денари сметка на маса за да ти резервираат.
pa na primer ako sakas da rezerviras vo vip delot ke platis 6000 denari i imas flasa, ubavo separe i nikoj nema da te gura od nikaden.Vo drugite delovi mozes da rezerviras masa i nemoras da platis za toa.


Е то ми се бендисва , така се поштова, а не како во повеќето глупави места одам, и сега неможам јас да си резервирам маса и да седнам рајат да пијам да се журкам, и да си платам за тоа. Оти на менаџерот прв брачед морал да има маса со едно сокче.

Баш ќе ја посетам ова дискотека, таман за скоро идам ск.
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 16:28
Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by Flix Flix напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

PA dobro tie ne razlikuvaat shkart od orginal kavali fustan i parfem dior...moze na prv pogled da se izlazat голема%20насмевка

Не ми беше само то муабетот, пример дали е како што е во е сегде низ европа, мораш пред време да имаш резервирано, и да треба да направиш пример 3000 денари сметка на маса за да ти резервираат.
pa na primer ako sakas da rezerviras vo vip delot ke platis 6000 denari i imas flasa, ubavo separe i nikoj nema da te gura od nikaden.Vo drugite delovi mozes da rezerviras masa i nemoras da platis za toa.


Е то ми се бендисва , така се поштова, а не како во повеќето глупави места одам, и сега неможам јас да си резервирам маса и да седнам рајат да пијам да се журкам, и да си платам за тоа. Оти на менаџерот прв брачед морал да има маса со едно сокче.

Баш ќе ја посетам ова дискотека, таман за скоро идам ск.


i da ja posetis,ke ti se dopadne,i ne e tesko za da rezerviras.

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2009 во 16:38
Ај ако има некој проблеми со резервирање ќе те барам тебе
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2009 во 09:15
Originally posted by Flix Flix напиша:

Ај ако има некој проблеми со резервирање ќе те барам тебе



vazi голема%20насмевка ke ti dadam brojce koga sakas kazi samo...

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2010 во 14:50
od vecer pocnuva so rabota povtornoголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
pak tamu ke se zaglavuva..........да

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,152 секунди.