IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - ADSL од Т-home
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ADSL од Т-home

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Gluposti Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gluposti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ADSL од Т-home
    Испратена: 02.Април.2009 во 19:09
NIKAKVA PODRSHKA....KRAJNO NE ZAINTERESIRANA RABOTA...KRAJNO NEPROFESIONALNA RABOTA....KATASTROFAAAA....
Кон врв
invader Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 442
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај invader Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Април.2009 во 16:08
a, koj ne e katastrofa? збунетост
在美居住和工作 ——快来参加官方举办的美国绿卡抽奖!
Кон врв
Majkl Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3019
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Majkl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2009 во 09:36
Ista prikaska so kejbltel
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2009 во 10:09
јас сум од задоволните задоволство
речиси година ипол сум на АДСЛ-от и досега дали само два пати сум имала проблеми за чие решавање од центарот за подршка на корисниците  трпеливо и љубезно ми беше објаснето како да се среди ситуацијатанамигнување
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2009 во 23:26
А не мислат збунетост дека е крајно време да го покачат сообраќајот на CAAL & SURF пакетите???лутина
Да тие од 10 гига ..... да кажам ......на 20 гига ......губитник
а тие од 25 гига..... да речам...... на 40 гига .........тајм%20аут
и така не ги кошта ништо.................изненадување
Се надевам дека ова ќе го прочитаат тие што треба да го прочитаат !!голема%20насмевка

Кон врв
Jovan.74 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Декември.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jovan.74 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2009 во 22:53
хехе и ти многу сакаш (од 25 на 40 гига)... и ја сакам ама толку нема да го покачат во ниеден случај, може докај 5-6 гига да качат, не би било лошо... иначе не ја немам проблеми со нетот
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2009 во 19:36
Adsl на т-мобајл е моментално најдобар во мк, најстабилен и брз, само лимитот на собраќајот е срање се друго си е супер.
Кон врв
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2009 во 14:54
на speedtest.net проверував и излезе дека најбрз интернет има во ресен ама јас не се согласувамлутина
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2009 во 15:08
Originally posted by vlad0 vlad0 напиша:

на speedtest.net проверував и излезе дека најбрз интернет има во ресен ама јас не се согласувамлутина


Тоа ти е просек , значи во ресен има помалку корисници од кој 90 % имаат адсл и најнормално кај сите ќе вади стабилна брзина, во скопје ќе тестираат милион корисници некои со брзина на дајл уп и ќе извади дека побавен е .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.