IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Втора шанса
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Втора шанса

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
anelija l Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 609
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anelija l Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2009 во 22:15
zavisi za sto e vtorata sansa,sepak i da se proste crvot si raboti.napomenuvam zavisno za sto e sansata.a site gresime bezgresni nikoj ne se.
Кон врв
DAC23 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DAC23 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 13:17
Vo red i ferski e da dades vtora sansa nekomu no prasanje e dali ja zasluzuva taa sansa ljugeto se takvi denes ne znaat da cenat da pocituvaat i da bidat blagodarni i zosto ke im e vtora sansa koga i tretata ke im bide zaludna

Изменето од DAC23 - 28.Јануари.2009 во 13:18
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2009 во 18:53
kolku mi e tesko da dadam vtora sansa ako ne zasluzuva
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 11:52
Da,  cesto znam da dadam nekomu vtora shansa

taka bese i so bivsiot moj ,,,, mu dadov  vtora shansa , no  pak ne se pokaza kako sto ocekuvav тага zatoa  THE GAME IS OVER !!!!!!!!!


Vo zivotot ne sum imala potreba da baram od nekoj da mi dade vtora shansa bidejki sekogas vnimavam sto pravam среќа (  retko,,,mnooooooogu retko se ima sluceno dali 2 pati da mi dadat  vtora shansa  poradi toa sto greskata ne bila  tolku fatalna )среќа


Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 12:08
секој има право на втора шанса...
доколку ја прокоцка и неа тогаш следуваат санкциинамигнување
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,232 секунди.