IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - Koj e подобар Norton или Kaspersky?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Koj e подобар Norton или Kaspersky?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јули.2009 во 20:35
Ок ај ставивте видовте, следно по лп тоа тука не. намигнување
Кон врв
DRIFT MASTER Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DRIFT MASTER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 13:34
jas imam avast i niso ne mi trebe povekje nemam fateno virusi so decenija a i baska imam comodo firewall taka da jas samo si pisuvam i kapata na strana.
DRIFT
Кон врв
tomislav96 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 67
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tomislav96 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2009 во 22:22
Ja iam 2 Windowsa ,, XP i 7 ,, na XP to go iam Symantec Endpoint Protection i ne se zalam se virusi mi brise , ne go usporuva PC to i mn e dobar. A na 7 go iam Kaspersky i MN e jak , sea so usporuva usporuva toa ti e
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.