IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - НАЈДОБРА ХРВАТСКА СЕРИЈА ВО МОМЕНТОТ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

НАЈДОБРА ХРВАТСКА СЕРИЈА ВО МОМЕНТОТ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Прашање: Која е најдобра хрватска серија што се емитува во моментот?
Одговор Гласови Статистика
0 [0,00%]
1 [3,33%]
0 [0,00%]
9 [30,00%]
2 [6,67%]
0 [0,00%]
6 [20,00%]
12 [40,00%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2008 во 12:06
Originally posted by KAROLIN KAROLIN напиша:

СЕ ЌЕ БИДЕ ДОБРО ќе има 180 епизоди
поради големата гледаност во Хрватска, ссеријата е продолжена за 75 епизоди, што значи ќе биде развлечена
а НОВА ТВ размислува да ја укине серијата ЗАКОН НА ЉУБОВТА која кај нас се дава на Сител затоа што имала слаба гледаност во Хрватска


Па ни тука беш не знам дали Закон на љубовта има некоја гледаност зошто како што гледам никој не ја спомнува, а уште помалку некој да ја знае.
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2008 во 15:49
И јас тоа сакав да кажам, никој не ја спомнува, моиве гледаа тие на Канал 5 сериите хрватските, али ОВАА не, не ни знаат дека се дава вакво нешто од истата продсукција
Кон врв
DarlinG Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*Lara*Croft*

Регистриран: 09.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1621
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DarlinG Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2008 во 19:16
Nina e komedija.Eve eden citat
''A ti Patrisha, prestani da se ponashas kao bonsai drvce!''

Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2008 во 16:31
Ја зафркнав анкетата
Сакав да направам нова, а ја зафркнав старата
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2008 во 20:07
Забранета љубов.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Martina_3 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Martina_3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 02:32
Zabraneta ljubov veke mi stana dosadna so tolku mnogu zapleti,a Se ke bide dobro mi se gleda za nijansa podobra
ali sapunica si e sapunica-eden od najglupite nacini za trosenje vreme
Кон врв
defma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 716
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај defma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 09:52
Мене ми се допаѓа Законот на љубовта што ја даваат на Сител. Супер е.
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 11:37
Originally posted by defma defma напиша:

Мене ми се допаѓа Законот на љубовта што ја даваат на Сител. Супер е.


Супер, само што се укинува во Хрватска на 12 декември, кај нас нешто подоцна.
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 18:53
Битанге и принцезе
не за друго, за песната на Хладно пиво на најавната шпица голема%20насмевка
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2009 во 19:10
PIRAMIDA
Кон врв
Џо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Каубоец

Регистриран: 17.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 2121
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Џо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 00:44
Наша Мала Клиника...
Српскиве некако се посмешни , ама во хрватските има подобри заплети...
Посебно овие новиве хрватски крими-серии ...
Ovo nebo nad nama
sjena je od zastora
kula na nebesima
u našim je prsima



Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јули.2010 во 01:01
Arte.... Значи пак ќе те предупредам... без претходна консултација со модератор, не постирај се и сешто и секаде.... Отвори тема за српски серии и постирај таму... Ја расипа цела тема.. Искрено ти кажувам и те предупредувам... Пишувај со мерка и контрола... Не претерувај, зашто секој твој пост кој што нема да соодејствува со темата во која што е пишан, ќе го избришам, па залудно ќе ти биде пишувањето... Никој не ти брани да пишуваш, ама ова ми стои како за инает пишувано...

ПОСЛЕДЕН ПАТ Е ОВА ДА ТЕ ПРЕДУПРЕДУВАМ И ТОА ЈАВНО.....

The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,438 секунди.