IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Одберете ако можете...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Одберете ако можете...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
goodhard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Април.2009
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goodhard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 14:28
Originally posted by mamamd mamamd напиша:

.... Umrela nekoja Kumanovka i doshla pred portite na Sv. Petar...Sv. Petar ja prashal _ Kolku pati vo zivotot si go izneverila mazot? -Niednash... odgovorila Kumanovkata- Tebe ti e mestoto vo zlatnata soba- i rekol Sv. Petar...Po nekoj den doaga Veleshanka.... i Sv . Petar i nejze i go postavil istoto prashanje...- Ednash... odgovorila Veleshankata...-Ednash ko niednash... tebe ti e mestoto vo srebrenata soba... po nekoj den doaga nekoja Skopjanka ... i Sv. Petar pak prashuva:- Kolku pati vo zivotot si go izneverila mazot?- Aj Pepi ne masiraj... so gluposti.... shto mislish nemav po pametna rabota .... pa da brojam... - mu odgovorila Skopjankata- Tebe ti e mestoto vo mojata soba- ja rasporedil Sv. Petar....... Kolku i tamu ima red i pored... neznam... ama....

Xexexexxe lelelle mi kumanovke kolko smo bile posteni :) stvarno ne sam znala xaxaxaxxaxaxa
Кон врв
milata jas Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Преселница

Регистриран: 05.Април.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 302
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај milata jas Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 18:57
Originally posted by bounty_hunter bounty_hunter напиша:

Originally posted by milata jas milata jas напиша:

ne mislam deka e bash seedno kaj ke odis,a inace seuste se prasuvam dali poslednite 1500 godini ima nekoj vlezeno vo rajot ma i poveke


a sigurna si deka ima pekol i raj???

nikoj ne e
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.