IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Пулс...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пулс...

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Пулс...
    Испратена: 18.Февруари.2008 во 20:37
Нешто убаво луѓе...намигнување

-Пулс- со Ана Јовковска, оди во четврток на Сител во 20h.


Премногу ми се допаѓа, најмногу од се’ што имаме во етер...убаво осмислено, содржински издржано, убави луѓе за убав муабет...едноставно професионално и со сонценце.
2 thumbs up!
љубов

П.С. Само фалење, бацки и аплаузи во продолжение, друго не се прифаќа!











Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 20:58
НЕ СУМ ЈА ГЛЕДАЛ, АМА АЈ ДА НЕ ТИ СКРШАМ АТАР, ЕДЕН АПЛАУЗ ОД МЕНЕ ЗА АНА. АКО НАВИСТИНА Е ТОЛКУ ДОБРА НЕКА ПРОДОЛЖИ ПО ТОЈ ПАТ, АКО НЕ Е, НЕКА НЕБИДЕ КАКО НЕЈЗИНИТЕ КОЛЕГИ ОД ОВАА ТВ И НЕКА СЕ КОРЕГИРА. [=D[= D>] >]
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2008 во 23:52
Originally posted by Kali Kali напиша:

Нешто убаво луѓе...намигнување

-Пулс- со Ана Јовковска, оди во четврток на Сител во 20h.


Премногу ми се допаѓа, најмногу од се’ што имаме во етер...убаво осмислено, содржински издржано, убави луѓе за убав муабет...едноставно професионално и со сонценце.
2 thumbs up!
љубов

П.С. Само фалење, бацки и аплаузи во продолжение, друго не се прифаќа!



tebe ana ti e drugarka pa sega ja falish tolku....kako prvo emisijata nema koncept...ana e premnogu mlada za da ima takvi gosti, go gledav trendo tamu i igor toa bese smea edna nevidena...ako se zboruva za tema za mladite ne moze da se nosat likovi vo emisija koi se postari...ako se razgovara za internet kako moze da ne se znae sto e forum itn...emisijata osven sto ima svetlo ne cini za nisto...ama sto da pravi Sitel koga urednik na kulturna redakcija im e Risto Samargjiev - deckoto apsolutno nema poima sto e produkcija, sto e emisija, sto e TV, sto se gledaci....sramota ....site emisii na Sitel se teska katastrofa ...isto e i na drugite televiziii
“Ш‘ЧО НАПРАИВМЕ...“ - Крсте Петков Мисирков“
“ДО ВИСТИНАТА НЕ МОЖЕМЕ ДА СТИГНЕМЕ ПОЛЗЕЈЌИ“ - Владимир Мегре
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 00:05
Originally posted by PAVLIN PAVLIN напиша:


Originally posted by Kali Kali напиша:

Нешто убаво луѓе...намигнување-Пулс- со Ана Јовковска, оди во четврток на Сител во 20h.Премногу ми се допаѓа, најмногу од се’ што имаме во етер...убаво осмислено, содржински издржано, убави луѓе за убав муабет...едноставно професионално и со сонценце.2 thumbs up!љубовП.С. Само фалење, бацки и аплаузи во продолжение, друго не се прифаќа!
tebe ana ti e drugarka pa sega ja falish tolku....kako prvo emisijata nema koncept...ana e premnogu mlada za da ima takvi gosti, go gledav trendo tamu i igor toa bese smea edna nevidena...ako se zboruva za tema za mladite ne moze da se nosat likovi vo emisija koi se postari...ako se razgovara za internet kako moze da ne se znae sto e forum itn...emisijata osven sto ima svetlo ne cini za nisto...ama sto da pravi Sitel koga urednik na kulturna redakcija im e Risto Samargjiev - deckoto apsolutno nema poima sto e produkcija, sto e emisija, sto e TV, sto se gledaci....sramota ....site emisii na Sitel se teska katastrofa ...isto e i na drugite televiziii


Па и Трендо нема поим од водење Милионер, а сепак оди во етер . Така да, стандардите и критериумите се нешто релативно, во секој случај за поздрав е идејата да се направи нешто различно од монотоните и депресивни ток шоуа и селебрити квизови (ала Лила)! Мене лично многу ми недостига Светла точка    Оливерче кај си душо?
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 09:27


Кога беше Трендо и Камелија во емисијата, кај Ана...
тие не беа за жалење...туку беа за фалење...
    Ана добро се снаоѓа и со млади и со постари...
емисијата е издржана...и Ана е супер...
Кон врв
biser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 85
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај biser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 10:03
Умна и убава девојка!
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 11:28
Оној П.С. погоре дека не се прифаќа друго освен фалење, беше шала-се прашував сама себе дали знаеме да пофалимесреќа
Да не ве кочам уште во старт, да бидеме искрени и отворени во коментарите, пред се’.среќа

Само, ако критикуваме, ајде да сме малку -сериозни на потфорумов. Сериозна критика не е бесмислено негативно нафрлање.
Ако сакаме убави нешта на медиуми, ајде да сме конструктивни и прецизни.
Да си пишеме што всушност цениме и што сакаме, кои ни се критериумите.




Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 11:33
Ана не можам да ја сфатам сериозно. Во пулсирање си беше таман. Ја фатив емисијата на пет минути, и го сменив каналот. За емисии за возрасни треба уште да зрее.
Убавка е, и има прилично нагласен стил,... ама не е се во тоа.

Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2008 во 15:03
Epten e super emisijata..sekogas ima interesni temi,use pointeresni gosti,se zboruva seriozno a ne kako na pazar ili domasna sedenka ko u drugite emisii..bas ja glev emisijata za Sv.Valentin so bese,posvetena na ljubovta i gosti bea Zoran Ljutkov i Zorica Crnosija extra bese..
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2008 во 12:46
МОМЕТО ОД МАЛЕЧКО ПЛИВА ВО ВОДИТЕЛСКИТЕ ВОДИ. ЌЕ СЕ4 НАДРАСНЕ СЕБЕСИ ЗА НЕКОЈ САНТИМЕТАР И ПРЕКУ ОВАА ЕМИСИЈА. ВЕРУВАМ ВО НЕГО.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Ноември.2008 во 18:17
е така...
оваа сезона на сител им беше поважен драган вучиќ отколку пулс, па очигледно емисијата веќе ја нема..
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2008 во 20:09
Оваа сезона на Сител им е поважен не само Вучиќ со таа нискост, него и на Лила и дале ниска емисија, срамота за СИТЕЛ , за Лила, Вуќиќ, се враќаат на дното, наместо да идат напред
Кон врв
maestro13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 428
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maestro13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Ноември.2008 во 16:26
Пулс од наредниот месец на Алфа ТВ
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2010 во 11:48
 
 
 ... И Ана си доби златна Буба Мара.... девојчето е супер....да...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.