IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Вечерва овде, без тебе...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вечерва овде, без тебе...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
FeaR Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
False Evidence Appearing Real

Регистриран: 15.Септември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 5307
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај FeaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 01:01
Originally posted by gazela gazela напиша:

Originally posted by FeaR FeaR напиша:

Originally posted by gazela gazela напиша:

збунетостja vidov temava koga zirnav u aktivni korisniciцрвенеењеnekoj gostin ja chitashe  голема%20насмевкаi da ne bidam off vecherva ovde bez tebe ...si pishuvam pomalku  i si chitam povekeголема%20насмевка
изненадувањеsakas da kazes deka te gusi koga e do tebe, potreben ti e prostorизненадување so ljubov ke bese  toaплазење...

vecerva ovde bez tebe se osekam prazno, necelosen kako pola od mene da e so tebeизненадување

плазењеfear sega ti ne me skontaнамигнувањеno nekoj drug daнамигнувањеuzivaj vo chekanjetoголемо%20гушкање
gaze samo se zezav opustise i da ti kazam i ti taka da uzivas dodeka cekas nekogo...ups pak sala ne mi se lutiголемо%20гушкање
vecerva ovde bez tebe umiram, poleka ama bitno umiramплачењесмеење
"А ти поарен да не си?" -македонски начин на прифаќање критика
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 01:14
вечерва овде,без тебе...празно ми е и ми студи...
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 02:13
Вечерва овде без тебе....не ми е прв пат
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
valentina-pp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај valentina-pp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 11:19
ke go pustam mozokot vo ler,ke se setam na se sto bilo i se sto sum posakuvala da bide i ic ama ic nema da se sekiram za tebe oti znam stalno se vrakas kaj mene.
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2010 во 16:23
vecerva ovde bez tebe...pak isto...
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2010 во 02:43
Вечерва овде без тебе...
...како и секоја вечер до сега...помина долго време од кога последен пат бевме заедно...али стварно доооолго време....
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2010 во 21:44
 Вечерва овде ..без тебе ....
..иако не те гледам.... .. те чувствувам...
...и знам дека си ...со мене ......љубов 
 
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2010 во 00:22
... nisto ne e smeneto
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2011 во 21:24
Вечерва овде, без тебе...
... ќе си ги признаам сите грешки ... се што направив ... се што не направив ... долга ноќ .. за размислување ... без тебе е подобро .. барем вечерва ... и утре ... и уште некоја вечер ... и се така .. додека не почувствувам.. болка!
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2011 во 00:33
Вечерва овде без тебе ...  свиркање
е....... големо%20гушкање
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Ноември.2011 во 02:18
ееееехе пак јас



глупо е без тебе, празно.. со оглед на тоа што се ме боли, барем една масажа ќе беше добра .. не само јас тебе
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2012 во 00:39
Вечерва овде без тебе се прашувам каде згрешив? И знам каде....
Се мислам дали само јас сум крива...и не сакам да обвинувам други...вечерва тука без тебе заклучив дека се е мој неуспех...
Тука без тебе се мачам да го допишам mail-от што го пишувам од денот кога замина за Скопје...4 дена да не можам да довршам...чудно а?!?

Се мислам вечерва....како си помина? Сама без тебе...жалам што ни ти ни јас не го исполнивме тоа што го кажавме додека бев во Њујорк, а е поврзано со форумов....можеби беше и денот пред да седиш по цела ноќ во Скопје поради таа временска разлика....и стварно сакав да дојдам на средбата.....ама живот...Барем не го прекршив зборот...си останав на тоа....

Се надевам дека уживаше...во спротивно џабе е што си прекршил......и јас прекршив многу работи, ама ништо на своја рака...

Се надевам дека некоја вечер и ти ќе седиш таму без мене и ќе напишеш збор два....за било што!!!
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Мај.2012 во 23:04
Вечерва ...
Само мислам дека од некоја страна ќе долеташ и ќе ме извадиш од тука...тага
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13900
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2012 во 11:27
, vecherva ,,,ti ili jas ,,netuka,,,плазење
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.