IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Интервенцијата на полицијата во Градец
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Интервенцијата на полицијата во Градец

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Автор
Порака
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 17:01
Originally posted by AK47 AK47 напиша:

kojotovik, najdobro za tebe e da menjas nick , i da pocnes od novo , posto si vlegol vo zabluda, i ne znaes sto voopsto pisuvas, jas sum toj sto se zalagam za albancite, ti mozes da me nareces kako sakas, ali jas kako Siptar, Kosovar ili sto i ne se zalagam za dobroto na albancite, znaci nema vrska kako ke me nareces , jas sum toj , a ne kako nekoi vasi ( Lupco georgievski) koj celo vreme se narekuvase makedonec, bese vas heroj , vas patriot, i na kraj rece jas sum Bugarin , ke ziveam vo Bugarija, iiiii deka Makedonija mora da se deli, eve sto ste vie,
A jas sum sprotivno mozes da me nareces kako sakas, ali jas se zalagam za albancite, ;) газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењеголемо%20гушкање


газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
АБЕ А ГО ПРОЧИТА ПОСЛЕДНОТО ИНТЕРВЈУ ВО ВЕСНИК ОД ЛУБЧО?

АБЕ НЕКА Е ТОЈ БУГАР МОРЕ И МАКЕДОНЕЦ БЕШЕ И СВЕ НЕКА БИЛ БИТНО НЕ ФАТИЛ ПУШКА И НЕ ТЕПАМ МАКЕДОНЦИ ИЛИ САКАЛ ГОЛЕМА АЛБАНИЈА. ИМА ЕДЕН ПРОБЛЕМ, БУГАРИЈА МИСЛЕ ДЕКА  ДЕЛ ОД МАКЕДОНИЈА Е БУГАРСКА, НИЕ МИСЛЕМЕ ДЕКА ДЕЛ ОД БУГАРИЈА Е МАКЕДОНСКА И СВЕ ОВА ГО ПИШЕ ПО ИСТОРИИ ОД ДВЕТЕ СТРАНИ,

А

ВИЕ ОД КАДЕ БЕ ГОЛЕМА АЛБАНИЈА? ОД ЗИМБАВБЕ ИДЕА ДА НЕ ВИ ДАДОА?
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 17:02
ОДГОВОРИМИ ДАЛИ ГО ПРОЧИТА ПОСЛЕДНОТО ИНТЕРВЈУ?
Кон врв
AK47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Октомври.2007
Локација: Albania
Статус: Офлајн
Поени: 286
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 17:04
Sto ke procitam , znam deka se zalaga za Golema Albanija, vasiot premier , heroj , patriot , toa go vika, on saka da ni dade teritorii, nie ne gi sakame, momentalno Ali Ahmeti dogovara so Gruevski, da ja podelat do vardar , ali i ova ne mi se dopagja, jas sakam Makedonija da bide cela, so Pirin , Egej  i na kraj .....
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 17:09
АХХАХАХАХАХАХАХАХХАААААХАХХАХА


КОЈ ДОГОВАРА БЕ? ХАХАХАХАХХА НЕ СИ ТОЧЕН ЖИМИ СЕ .

АБЕ СЕА БАШ КЕ ГЛЕДАМ ДА ГО НАЈДАМ ПА ДА ВИДЕШ КАКО ВИ ГО ИМА ПЛЕСНАТО ВЛИЦЕ СВЕ.

ОФЦИЈАЛНО СПОРЕД ТОА НЕ СИ ГО НИ ВИДЕЛ
А ТОА СЕГА ГЛЕА КОЛКУ СЕ ИНФОРИМРАШ
Кон врв
Neonic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 899
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Neonic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2007 во 18:17
Originally posted by AK47 AK47 напиша:

Sto ke procitam , znam deka se zalaga za Golema Albanija, vasiot premier , heroj , patriot , toa go vika, on saka da ni dade teritorii, nie ne gi sakame, momentalno Ali Ahmeti dogovara so Gruevski, da ja podelat do vardar , ali i ova ne mi se dopagja, jas sakam Makedonija da bide cela, so Pirin , Egej  i na kraj .....


 Izgleda i Burata od pred nekoj den bese dogovorena megju Ahmeti i Grujo, a Taci samo gi bese pustil negovite "kucinja tragaci" da gi namirisaat tie "civilni albanski zrtvi "
  hahahahhahaha


Изменето од Neonic - 13.Ноември.2007 во 18:18
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 16:22
Zabelezuvam deka i nekoj e nepismen, pa ne razlikuva rod (vo gramaticka smisla ) , a postavuva temi

Изменето од moira - 14.Ноември.2007 во 16:22
Кон врв
Josefina_m Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 608
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Josefina_m Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 20:24
Originally posted by moira moira напиша:

Zabelezuvam deka i nekoj e nepismen, pa ne razlikuva rod (vo gramaticka smisla ) , a postavuva temi
Zdravo na site moira vo pravo si ama sto da se pravi mozokot treba da se razviva od mladi godini podocna veke e docna.Sepak gramatika se uci od
prvo oddelenie koga pocnuva da funkcionira i memorijata.no izgleda nekoi docnat vo razvivanjeto.збунетостзбунетост
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2007 во 20:25
apsolutno se soglasuvam so tebe
Кон врв
AK47 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Октомври.2007
Локација: Albania
Статус: Офлајн
Поени: 286
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AK47 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 00:30

Se postavuvam vo odbrana na Nuredin

On sigurno e albanec , a i vasiot jazik e mnogu kompliciran, pa i samite vie ne go govorite dobro , taka da najvazno e da se razbereme, namesto da mu napravite korekcija na greskata kaj pisuva Gradec mesto Brodec , ali ocigledno vie ste slepi ili pa ne informirani so nastanite a samo pisuvate,
A kako se razviva vasiot mozok, da ne vi ostanuva prazen ? posto albancite ucat 3 jazici istovremeno , barem za govorenje na jazici ne mozete da ne sporite , sekoj znae najmalku 2 jazika
A dali site vie ste so govorna MAANA ??? posto ne mozete da izgovarate mnogu bukvi , koi vo svetot se mnogu upotreblivi, kako ke mi ja procitash ova THANKS , THIS, ili ova YPSILON, ili kakov e vasiot mozok sto ne mozete da naucite cel zivot da izgovarate edna bukva, pa da ne ispadnete smesni koga zboruvate angliski so stranci
Кон врв
kojotovik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 369
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojotovik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Ноември.2007 во 00:45
pa sea ako ne znae da pise jas nema so tuka da se zamaram, a i ne znae da go smeni, pa tuka se gleda kolku misli nekoj i znae..

i AK 47 i pol mrmorecot ja vitkase cokoladata vo folija, a ti gledase i se cudese sto e ova, ali e k*rsumi, ali e bombi....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.