IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - УЕФА Лига на Шампиони
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

УЕФА Лига на Шампиони

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 43>
Автор
Порака
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: УЕФА Лига на Шампиони
    Испратена: 19.Февруари.2007 во 16:09
eve gi timovite utre i zadutre kako sto ke igraat...

sto mislite koj ke tepa??

jas sum inace za real madrid i se nadevam deka sega ke go unisti bayern

OVIE SEGA KE IGRAAT VO VTORNIK
Celtic-Milan

PSV-Arsenal

Lille-Man. United

Real Madrid-Bayern

A OVIE VO SREDA

Roma-Lyon

Barcelona-Liverpool

Porto-Chelsea

Internazionale-Valencia

Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 17:21
Celtic - Milan x
PSV - Arsenal 2
Lille - Man. Utd. 2
Real Madrid - Bayern x

Roma - Lyon 2
Barcelona - Liverpool 1
Porto - Chelsea 2
Inter - Valencia 1

ke vidime LOL

Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2007 во 19:16
lele od damna ne sum gledala fudbal, ama seuste favorit mi e Arsenal
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 18:17
јас денеска уплатив ливчињаBig%20smile

celtic-milan-2

psv -arsenal-x

lille-man  utd-2

real m.-bayern-1



roma-lyon-2

barcelona-liverpool-1

porto-chelsea-2

inter-valencia-1


Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 23:21
staiv i jas
milan x - ja fativ
man utd 2ka - ja fativ
real 1 - ja fativ
arsenal 2ka - me zaebaa gadovi ej!
za utre uste
barca 1
inter 1

za 4000 ...
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 23:32
Dobra utakmica beshe megju real i bayern...zasluzen rezultat! Super utakmica, ama real ne im odgovara 3-2 mnogu tapa rezultat isto ko 0-0... bayern so 1-0, 2-1 ide dalje... ama kje bide gusto vo Munchen, jezda i dvata tima gi mrzam , ama priredija dobra utakmica, beckham se pokaza vo dobro svetlo, bravoWink
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 00:56
ne mi se veruva ja ne gleav a real nikogas ne go propustam jas zaspav i ne gleavCryCryCryCryCry
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 13:15
e dobro de ... i taka nema da idat. samo 1 gol poveke za bayern i sredena stvar...  a toa ima da se desi .
beckham, podobro ne sum go videl da igra nikad... zboram za prvo poluvreme... posle toa smenija taktika i go nemase

e ako tepaat inter i barca znaci neam srekja epten vo kladilnicive...
od septemvri do sea, imav sobrano okolu 22-3 livcinja. od niv 3 bea so promaseni 2-3 natprevari od livce, a drugite ... se po 1 utakmica!!! gi cuvav do pred nekoj den...
Кон врв
GUOL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GUOL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 18:41
odlicno de bayern hamm aufs maul kriagt.......Big%20smile
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Февруари.2007 во 21:23
Originally posted by Maro Maro напиша:

Dobra utakmica beshe megju real i bayern...zasluzen rezultat! Super utakmica, ama real ne im odgovara 3-2 mnogu tapa rezultat isto ko 0-0... bayern so 1-0, 2-1 ide dalje... ama kje bide gusto vo Munchen, jezda i dvata tima gi mrzam , ama priredija dobra utakmica, beckham se pokaza vo dobro svetlo, bravoWink
Bash mi e krivo i mene za Real.Ke vidime kako ke e vo Minhen.Bravo za Beckam, ne sum go videla odamna uigran.Isto i jas kako tebe Maro dvata kluba gi mrzam
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Cvekence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2509
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Cvekence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 02:15
Originally posted by B0JAN B0JAN напиша:

e dobro de ... i taka nema da idat. samo 1 gol poveke za bayern i sredena stvar...  a toa ima da se desi .
beckham, podobro ne sum go videl da igra nikad... zboram za prvo poluvreme... posle toa smenija taktika i go nemase

e ako tepaat inter i barca znaci neam srekja epten vo kladilnicive...
od septemvri do sea, imav sobrano okolu 22-3 livcinja. od niv 3 bea so promaseni 2-3 natprevari od livce, a drugite ... se po 1 utakmica!!! gi cuvav do pred nekoj den...



a ti so prethodniot post gi pokaza svoite "pogoduvacki" sposobnostiLOLbarca kec a?ja zgazija moreeeLOLja iskreno veruvam deka real ke go zgazi bayern u minhen ama ne kazuvam niso predvreme da ne se zae*am kako "tipuvacot" pogoreLOL
respect my authoritaaa
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 12:55
ejjj kjuti... tapa. abe dobro e ne me zezna pak 1 utakmica... inace kaj mene taka ide. ke fatam nekoj 2-3 koeficient ke me zaebe 1.6 LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 16:47
ajde da vidam koj e za barsa neka krene raka
ajde da vidam koj e za inter neka krene raka
ajde da vidam koj e za lyon neka krene raka

                            SmileSmileSmile NikojSmileSmileSmile

se vide kolku se jaki barsa rekov deka real ne bese vo forma ama ke se vrati i toa go pravat 3-2 dostae barem ne izgubija ili ne istadoja neresenoSmile

2 tim mi e inter ama so vakov rezultat tesko deka ke osvojat nesto...sepak ima i tie da ucat uste mnogu poso preku vecer ne se stanuva jaka ekipa poso nemaa do minatata godina osvoeno nisto.

lyon site lyon 2 koja dvojka ziti se.ako bea tolku jaki za da osvojat liga na sampioni ke gi pobedea na roma i na gosti a sega ke mora da se macat domaSmileSmileSmile


Изменето од Borce REAL - 22.Февруари.2007 во 16:48
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2007 во 19:04
Satisfakcija ti e real da gi pobedat Bayern...LOLLOLLOL, bayern stalno bile tim za pleskanje, sramota e ako ne gi pobedat... a slucajno real da ne imaat nekoj jak rezultat da ne se sigurni, kje vidime vo Munchen kje izmrznat ko pilciLOLLOLLOLLOL! A za Inter ne se sekiraj, tie i taka i taka gi otpishav odamna, Lyon kje idat dalje, barem taka mislam, malce kje se pomacat ama kje otidat. I eve jas kje ti kazam deka vo liga na shampioni sum za Lyon i jas kje krenam raka eve meThumbs%20Up! Inace za bravo za real posle tie porazi na domashen teren....kakva sramotaDead. Konecno pobedija... A za liga na shampioni teshko real....ako gi pominat bayern, pak koga i da e kje naletaat na nekoja angliska ekipa, kje gi otkorne! Nedaj boze da naletaat na MAN UTD, e togas kje bide smeenjeBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 43>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,312 секунди.