IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Ноќниот живот во скопје
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ноќниот живот во скопје

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 15:09
 fala Tonchie za informacijataголемо%20гушкање
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Декември.2007 во 09:32
Ени тајм*, Џаст уисл намигнување

*Ова ени тајм се однесуваше на моето онлајн време на форумов. За инфо во живо msn, icq, yim.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
zlatno srcence5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 46
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatno srcence5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2008 во 19:20
Mn e dobar nokniot zivot vo Skopje,nudi najrazlicni tipovi na zabavi,kade sekoj moze da se pronajde...
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 11:15
Katastrofa,samo toa mozam da kazam.Ic ne mi se sviga nokniot zivot vo Skopje.Retko mi se slucuva da izlezam i da kazam:E ovde bese stvarno super,mnogu dobro si pominav.
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 12:40
Originally posted by elence elence напиша:

pa za temava nema mn mn sto da se zbori nokniot zivot vo skopje smrdi kraj na prikaznata
Potpolno se slozuvam so tebe.A,najtragicno e toa sto veke dolgo vreme e taka
Кон врв
PimpDaddyManev Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PimpDaddyManev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 13:03
Originally posted by ivi ivi напиша:

Katastrofa,samo toa mozam da kazam.Ic ne mi se sviga nokniot zivot vo Skopje.Retko mi se slucuva da izlezam i da kazam:E ovde bese stvarno super,mnogu dobro si pominav.



epa togas ti ne znaes da se zurkas i da si pomines ubavo...sakas da kazes deka vo skopje nema mesta kaj so mozes da si pomines ubavo?? ama sepak ako nemas dobro drustvo kaj i da otides nema da ti bide ubavo...moze i toa e problemot
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 13:07
problemot e vo toa ,..i sam da si,..pa ,da mozesh da si pominesh ubavo,...ne e nokjen zivot samo ,..visenje po kafulinja ,...ili klatenje na teloto ,..nekade,...ako sam ubavo si pominesh,...ushte bi ti bilo poubavo so ,..nekoj,...a,takvi neshta nema ,..tuka,...
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
PimpDaddyManev Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PimpDaddyManev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 13:09
sam da si...i da si pomines ubavo???aj kazi mi edno mesto...kaj sto bi bil sam i bi si pominal ubavo
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 13:23
ti kazav,...ne e samo sedenje na stolche po kafani i sl.,.....zabava,...pushti si mashtata,...na volja,.....ama,tuka nema nishto drugo da se pravi,..osven da si nekade sednat so ,..nekoj,.
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
PimpDaddyManev Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PimpDaddyManev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 13:26
dobro de te svakjam so sakas da kazes...ama sepak dobroto drustvo e najvazno za da si pomines ubavo
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 13:35
stvarta e,...i koga si sam,..ubavo da si pomenesh,...a ,tek so drushtvo,.....toa e prav nokjen zivot,....a,ne samo kolku da ti pomine nokjta,...se edno te isto,......


eve ,..na primer,..dojde nekoj sam od nekade,...i ne mu se spie,..shto ke pravi?,...ke sedne nekade ,..i ke gleda kako tuka se tegne edna coca-cola ,..ili pivo,...dva saati,...i ubavo ke si pomine ,a?,...a,drugo i ne mu ostanuva!,...e,..koga takov tuka bi si pominal ubavo,...togash ,toa e prav nokjen zivot,...shto go nema ,..tuka!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Reci Peci Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јуни.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Reci Peci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 14:07
Originally posted by brza brza напиша:

stvarta e,...i koga si sam,..ubavo da si pomenesh,...a ,tek so drushtvo,.....toa e prav nokjen zivot,....a,ne samo kolku da ti pomine nokjta,...se edno te isto,......eve ,..na primer,..dojde nekoj sam od nekade,...i ne mu se spie,..shto ke pravi?,...ke sedne nekade ,..i ke gleda kako tuka se tegne edna coca-cola ,..ili pivo,...dva saati,...i ubavo ke si pomine ,a?,...a,drugo i ne mu ostanuva!,...e,..koga takov tuka bi si pominal ubavo,...togash ,toa e prav nokjen zivot,...shto go nema ,..tuka!



sam da iskocis?! nikad ne bi se osudila sama da iskocam... i so ke prais sam? ke se zurkas a ... hahah kao ne be . cccc ne mi se veruva deka nekoj sami iskacaat hahahahaha
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јуни.2008 во 22:06
e sho ima tolku neverojatno sam da izlezesh nekade??

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 14:51
Pa takov e nasiot mentalitet..ne gledam niso sramno ni strasno vo toa da izlezes sam..ponekogas bas mi e i potrebno da izlezam sama,pa sekogas toa e moznost za zapoznavanje na novi luge i razni iskustva..
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,215 секунди.