IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - Kako sami da si ja popravite neispravnata lekja
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Kako sami da si ja popravite neispravnata lekja

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
Автор
Порака
Igor-T Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 622
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Igor-T Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 16:03
Jane, mislam deka nema.
Se zezam.

Ama za potrebite na gornava "demonstracija"
kje sobereeme fond i kje rentaame od Sofija ili Belgrad
na primer highspeed ARRI S3 s16mm camera,
kje kupeeme nekoe metro film stock, itn...
среќа

==========

Digitalnata highspeed camera WeissCam (P+S Technik)

http://www.weisscam.com/

ja ima za rental vo Grcija (najbliskoto).

Ide do okolu 1000fps. голема%20насмевка

Obavezno pogledajte na sajtot demo reel-ot.

Mene posebno interesno mi beshe koga
vidov shto se sluchuva pri boxerski udar
so rakavica vo lice.

C'c'c'c'...

среќа


Pozdrav


Igor





Кон врв
bobicar1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1099
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobicar1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 17:07
Originally posted by jane971 jane971 напиша:

igor spomna hispeed camera? sto podrazbiras pod toa i dali ima nesto takvo vo mkd?


Освен мојот изум
Кон врв
Zoran K Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zoran K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Август.2007 во 23:51
Dalton ti si car!

Ova e najdobar primer za angazhirana fotografija!

газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:13
смеењесмеењесмеење
Ne znam na sto da se smeam poprvo голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Koga gi stavav fotografiite voopsto ne primetif deka tipov u svari licel na mene голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка. Uste popladnevo primetiv deka site si mislite deka sum jas, ama ostaviv da si popraite muabet газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Kaj ke mi tekne mene deka tipov so keljaicava licel na mene, posle gleam, sho da vidam, STVARNO JAS среќасреќасреќасреќасреќа
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:38
не%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреден
nenormalen x ~
stvarno ne si ti a ?
c c c
a jas veke te zamisliv vo vlae (taka mi licese) deka u dvorce krshis haahah
ee
za ovaj trip imas duplo
не%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреденне%20вреден
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:39
газење%20од%20смеењесмешенсмешен
Se smeam ko budala sam pred monitor
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
NINA_SK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NINA_SK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:42
se smeeme site Dalton pred monitor  . Epten si vo element . газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:46
Ama i avatarov mi odgovara

P.S. Kerka mi e toa големо%20гушкањеgleate sho prai na edna godina? kakov tatko, takva kerka голема%20насмевкаголема%20насмевка
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
NINA_SK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 601
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NINA_SK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:51
Malo zlatce . Prekrasni se ,  sekoj den se poveke i poveke ke se iznenaduvas i voodusevuvas na sopstvenoto dete . Na momenti ke se prasas ova moe dete e ? голема%20насмевка
Кон врв
сашо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 538
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај сашо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:56
eee
budalo !
(ova e kompliment)
za ova uzivanje shto mi/ni go priredi arhangeli gore stiskaat delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, delete, (so shift!)... , za grevoite koi si gi naprail do sea
alal da mi ti e
aj donesi 2 rolni (2 filma 120mm-grev mi e da ti baram poveke) vo sreda vo MS ako ides
poz
sasho
Кон врв
moz pos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Trinidad and Tobago
Статус: Офлајн
Поени: 335
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moz pos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:56
газење%20од%20смеење

Lele kolku sum se smeel ...
Dalton ni pravi tuka finti газење%20од%20смеење

cestito nov avatar..bas super e ...vpe4atliv e...
Кон врв
moz pos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2006
Локација: Trinidad and Tobago
Статус: Офлајн
Поени: 335
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moz pos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 00:58
Bravo Dalton ...

Sosema otka4eno
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 01:20
Malku zezanje ne e na IZMET газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
dejan13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejan13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Август.2007 во 13:02
hahaha celo vreme od pocetok go pratam ova i jas kako site tuka milsev deka si ti majstorot смеењесмеењесмеење, bravo za temava, ni treba ovakvo nesto za raspolozenie pokraj tolku mnogu prepukuvanja vo vrska so izlozbata.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.