IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Форумски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Коментари и забелешки за игрите
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Коментари и забелешки за игрите

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 19>
Автор
Порака Обратен редослед
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 12:06
hahah,..a be sestrichke,...pa mozebi ne ja znam dobro ,...pa, da ne vi ja rasipuvam,..uzivancijata.голема%20насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 12:03
Brza,be brat,sto ne se opustis so nekoja azbuka,ima za secij vkus....i trevki i zivotinki,i pisateli i ....se sto sakas....zasto ne probas da uzivas malku....kako nas
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 11:57
kuchinjata djabe laat,...karavanot si vrvi,.....azbukite se najkonk*rentni,...i ponataka,...голема%20насмевка

Изменето од la fille - 03.Октомври.2007 во 12:01
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 17:02
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Alekta,Misica,nikoj ne Ve nateral so sila da citate ili pa vo krajna linija igrate na nekoi od Forumskite igri,ako e za vas..sranje u boja,za nekoj e zabava i opustanje,imate milion temi kade veruvam ke se najdete sebe si...pa slobodno komentirajte kade sto Vi e mestoto...posto ovde ne Ve naogjam za zal
sekoj ima pravo da dade mislenje, a sto ocekuvavte samo POFALBI, abe aj..голема%20насмевка
sto tolku te tangira tebe mojot recnik, okolu stranjeto vo boja... ne znaev deka ovde ima protokol kako kaj kralicata Elizabetaгазење%20од%20смеење zasto  uste samo kaj nea ostana,neli  kako tezok konzervativec da ne se upotrebi zborot SRANJE! , ili se ufilmavte tolku mnogu so azbukata na UBAVI ZBOROVI sto se zaboravivte газење%20од%20смеење
 i  ljubovnata bolka e SRANJE, zarem ne si ja osetila ? голема%20насмевка
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Azrael Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Azrael Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 15:54
Originally posted by Alekta Alekta напиша:

тагатагатага
pa brzo be....sto da pravam...nemam ni povekje kapacitetсмеење

se gleda ha ha ha
samo glup moze da poznae glupi igri плазење
se zaebavam
ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ !     
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:42
тагатагатага
pa brzo be....sto da pravam...nemam ni povekje kapacitetсмеење
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:41
stvarno si bila za zalenje,..alektichko,....mislam ,...sme,..тагатага
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:39
pa jas...ne se ustrucavamголема%20насмевка
dur mozam kje se izrazuvam taka ko so sakam...pa aj mozda i potakaнамигнување
tolkav mi e fondot na zborovi....idiot...glupak...idiotko...glupo...tolkuголема%20насмевкатрепкање

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:31
Ne mi bese celta da citam samo pozitivni komentari za igrite,ama da citam deka se totalno glupavi i idiotski????Ili pa takov ti e recnikot na izrazuvanje,sorry,togas...
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:30
alektice,...bravos,...samo pozitivno,....nikakva kritika ne e dozvolena,..големо%20гушкање
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:27
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Alekta,Misica,nikoj ne Ve nateral so sila da citate ili pa vo krajna linija igrate na nekoi od Forumskite igri,ako e za vas..sranje u boja,za nekoj e zabava i opustanje,imate milion temi kade veruvam ke se najdete sebe si...pa slobodno komentirajte kade sto Vi e mestoto...posto ovde ne Ve naogjam za zal


zarem ne e temava zabeleski i KOMENTARI za igrite?????

ok....ajde sega popravi go naslovot: samo pzoitivni komentari i zabeleski za igriteнамигнување
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:24
Originally posted by Valerija Valerija напиша:

Me uvredilo posto sum Moderator bas na tie "sranja u boja"kako sto miluvate da se iskazuvate...ili pa spored tebe,merenje  na intelektot na "akterite",ako toa se meri bas preku forumskite igri??????????

Osven negativni komentari,nisto drugo ne mozam da procitam od tebe i bas vo onoj del,kade voopsto ne se pojavuvas...a umees ostro da kritikuvas

   kako be valche,...ne se pojavuvam,...odvreme na vreme i jas ke tropnam neshto tuka,...a i vi sostavuvam zborovi,..ama teshki vi bile,...a,i edna ,.azbuka vi osnovav,...shto sakate poveke,...a,zoshto da ne se meri inteligencijata sprema toa shto igrash?,...zarem glupavite igraat ,..shah?


inache jas poveke kritikuvam ,..otkolku shto falam ,..a,tuka(vo zemjava),...mama si ebalo za kritika,...koga bi bile poveketo kako mene,...na primer,...nema kola da vidish tamu kaj shto ne i e mesto da bide,...sfati go ova vo najshirok smisol,..ne samo za parkiranje,..VAL....големо%20гушкање
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
kum Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3279
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kum Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 13:13
bog da cuva
JOIN THE FAMILY
Кон врв
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 105588
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2007 во 12:57

Me uvredilo posto sum Moderator bas na tie "sranja u boja"kako sto miluvate da se iskazuvate...ili pa spored tebe,merenje  na intelektot na "akterite",ako toa se meri bas preku forumskite igri??????????

Osven negativni komentari,nisto drugo ne mozam da procitam od tebe i bas vo onoj del,kade voopsto ne se pojavuvas...a umees ostro da kritikuvas

Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1314151617 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.