IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 21>
Автор
Порака
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 00:22
blu.............., богами добро.големо%20гушкање
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 00:23
што бе добро//???голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 00:41
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

што бе добро//???голема%20насмевка



добра е темата, нејзината намена големо%20гушкање
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 00:42
големо%20гушкањеsuper sto se sobirate i super si pominuvate se nadevam ce nacekam nekoj den koga ce se dogovorite da dojdam na forum zurka samo nikako da nacekam bi zamolil moderatorite na temava ili koj bilo da me izvesti na licna poraka za sledno sobiranje mislam ne kafe ako idete vo disko misko nesto trubaci slusam dance:)
i jas ce se vnesam:)
голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2008 во 00:58
немај гајле
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 19:17
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

немај гајле




како да нема гајле, имам и јас.
немаме кворум.
ваштенннннннннннн.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
leukoplacia Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leukoplacia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2008 во 13:54
Ми кажаа дека имало некој клуб динамик и било ок дали сте биле таму и како ви се бендиса кој го држи тоа место баш ме интересира кои се газди   
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2008 во 16:18
леукоплација веке отвори ваква тема и немаше одговор, а и темава не е баш за вакви прашања. еве и јас како модератор на ноќен живот (што би требало да знам) не сѕм баш сигурна ама мислам дека е во рамстор барем според мои информации. повеке не знам
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Сандански Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 343
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Сандански Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2008 во 19:12
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

леукоплација веке отвори ваква тема и немаше одговор, а и темава не е баш за вакви прашања. еве и јас како модератор на ноќен живот (што би требало да знам) не сѕм баш сигурна ама мислам дека е во рамстор барем според мои информации. повеке не знам


Грешка си модератору , Динамик е бившо Место веднаш до Кастро
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2008 во 19:13
епа реков не сум сигурна...да бееее сега ми текна знам место го затворија а одев тамуголема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јануари.2008 во 10:28
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

епа реков не сум сигурна...да бееее сега ми текна знам место го затворија а одев тамуголема%20насмевка



после празникот екипата ја носаиме на по кул место.
само нека искажат добра воља.
blu............, организирај.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 02:06
само што се вратив од браво, се пијанчевме со blueprayer на рокче и ЕКСТРА СИ ПОМИНАВголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка......треба да се каете тие што не дојдовтенека%20ти%20е%20срамнамигнување
еве уште една гушка за blueprayer пошто е вонсериски супер девојкаголемо%20гушкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 02:48
ихххх....кај стигна бе срц???голема%20насмевкаголемо%20гушкање еве прво ке те изгушкам големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањепа ке им кажам на форумџиките да се каат што пропуштија дружба со ваков згоден фраер.....голема%20насмевка патем и голем џентлмен кај дечко ми ме однесе и ми пушташе љубовни рок баладички.....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 09:54
koj pederi ste, se naprajv da imam u sabota sloboda....a vie dupite....ako ako

ps>>baska kazete ja celata prikazna, posto bravo vo srede nedela tesko deka raboti do 2 i nesto....

Изменето од LouWeed - 08.Февруари.2008 во 09:57
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,297 секунди.