IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 21>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 13:52
каква нина бре мила ме зезаш..ај да не ја упропастуваме темава со неа....голема%20насмевка а ти да дојдеш побрзо, јас веке го бендисав изи за тебе...голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Agapi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Agapi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 13:56
ti go bendisa ali me nejke toj голема%20насмевка ako ako ke si najdam jas nekoj skopjanec голема%20насмевка
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Ноември.2007 во 18:10
pa iako malku forumjii bevme sepak dobro pominavme...
ne  znaev nikoj licno od tie so se sobravme osven low...ali posle dve tri ..... site mi stanaa bliskiсреќа i si napraviv so site dobar muabet za razni temi...
izzi kulturen decko pokraj zaenteresiranosta za medicina golema zainteresiranost ima i za avijacija pa cekame na forumov i takvi temi od nego...
zabegn miren decko roker vo dusa i kako so rece blue ne e tolku zabegan kako so se pisuva
str8 super covek dobar za muabet, sebesi se pronasol vo muzikata konkretno vo rapot i toa go realizira preku bendot i studiite na akademijata...
blue prauer mi dade sovet za mnogu nesta.Hm devojka so specificen karakter, saka mn tetovazi i me stavi vo razmisluvanje za tetovazata so sakam da ja stavam se dvoumam sega dali da bide samo dobra slika ili nesto so mi ostavilo uspomen i so mi znaci...


Изменето од speed - 17.Ноември.2007 во 18:13
speed
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:27
имав шанса овие двва дена да ги споделам со една многу драга личност -ХЕКТОР....таков човек навистина прв пат запознавам..абе се мрднавме од журкање....едвај чекам пак да одам, а можно е тоа да е утре....одамна се немав така поминатоголемо%20гушкањехектор е супер човек.....за журки 
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:37
blagodaram za prekrasnata vecer , blu e mnogu fino devojce , em ubavo em  seksi , navistina ja biva za dens , cela diskoteka vo nea gledase голема%20насмевка i super si pominavme sve i denes na kafe bese super i vrata prilepska je uvijek otvorena голема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:39
навистина? голема%20насмевка не знаев дека ме гледаат...голема%20насмевка ке ви дојдам обавезно пак..големо%20гушкањефала на убаите зборови
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:44
ti ne gledase milo oti bese vnesena vo densot , a bogami i jas , ama pak gledav naokolo , te pazev od manijaci hahahahah
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:47
хехе..да па дури си засука ракави смеење.....јас бев внесена у пиење....голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:51
bogami , taka slatka mala site bi te lapnale vo slast (cairska romantika)смеењесмеењесмеење
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:53
не срц тоа беше прилепска романтика голема%20насмевка лелеее винцето беше мммммммм.........убо ти стои бело...а тек лила ко денес......среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:56
големо%20гушкањесмеење ne mu kazuvaj na nikoj oti sum vencan so casata намигнувањесмеењесмеењесмеење , ali mene ne mi sedi taka lepo kosuljata  , kao sto tebe ti sedi crveno голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 18:59
хехехеех...плаво подобро ми стои бре....голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка абе не кажувам на никого како ни свире трубачи на улица....смеење па дискотеки па ваму па таму....закон!
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 20:37
NEMOJ ZA TRUBACITE голема%20насмевка
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2007 во 20:43
голема%20насмевка абе ние ли??? хахахахха важно се изнарипавме изнаскокавме изжуркавмеголемо%20гушкање
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.