IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - AFTER "FORUM" PARTY
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

AFTER "FORUM" PARTY

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021>
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 10:49
абе ајде кажете како било,што било,кој дојде,како се забавувавте,да не се бендиса некој со некоја да не се роди љубов на прв поглед,што било од журката.

е многу ми е мака што не дојдов,ајде здравје другиот пат.

и пишете сите импресии не само ља фиј

ајде чкрапнете сите по малку
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 11:35
normalno deka imase ljubov...Lou mi ja bendisa novata frizuraцрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеењецрвенеење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 11:57
ех види ја сега,абе друго кажи нешто ,не фризурата...
леле никој ништо не кажува..море чудна работа..
ај ќе видиш ко ќе ти дојда тамо ја,ќотек ќе јадеш
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 11:58
e ajde be...dojdi mi...ke pravime forumska dvojkaнамигнување
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 12:01
ех гледај сега кај оди умот
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
miki_lutrija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1106
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај miki_lutrija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 12:03
File ,останавте таму кај што се чекавте во Плаза или заминавте на друго место?
Тоа што секоја љубов во себе носи длабока трагичност,најмалку може да биде причина да не се љуби...
Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 12:12
Ostanavme do fajron vo Piazza a potoa jas si zaminav...za drugite ne znam kaj otidoa
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 14:09
leleeeee  la fille  prva si pisala  голема%20насмевка

jas  moram da priznaam deka sum presrekna sto gi vidov vo zivo tie sto sakav,,,,samo  mi e krivo sto ne uspeav da  se vidam so blueprayer i natalija  тага

( a od povozrasnite  mamma, brza i anakin sakav da gi zapoznaam i se nadevam nekoj den ke mi se ispolni taa zelba)

site  onie clenovi  koi jas  gi sakam na forumot i koi gi pocituvam  gi znam i se imam videno i prethodno so nekoi  a plus vcera so ostnaite koi sakav da gi zapoznaam.


E duri sega ve znam sto faci ste bile,,,,sepak jas sum najubava, neli la fille трепкањетрепкањетрепкање


la  fille,  kazi kolku sum jas samobendisana , najubava,  najposakuvana ,, abe p**ka prva klasa газење%20од%20смеење


A sto se odnesuva do novite clenovi koi pisuvaat na forumot od pred 6 meseci pa navamu ,,,,,ne sum u tek,,,,ne sum muabetila so nikoj preku licna poraka,,,pa zatoa i nemav zelba da se zapoznaam


Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 14:16
jas nema da go komentiram tvojot post, ke ostavam maskite sto bea sinoka da kazat...Jas uste sinoka ti kazav sto mislam za tebeплазење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 14:33
hahahahha la fille  e mnogu te sakam  zimi sve najmilo среќа

abe  ne veruvav deka si tolku muabetcija i otvorena  iskrena dusa ,,,,premnogu sum iznenadena od tebe  vo pozitivna smisla среќа

LouWeed uste ko go vidov , ne mozev da gi zadrzam emociite a da ne go gusnam среќа   Fala  brat , ispadna fer do kraj i uspea da go smiris decko mi , posto bese maximalno nervozen posto ne sum mu se javila koga on mi zvonel.

zabegan druzeeeeeeeeeeeee , mnogu pusis ama sepak si  cool,  zatoa i te  baknav  среќа

izzie e  vo stilot na sestra mi  po ponasanje,  ama  super si e deckoto среќа

Pravoslavje  ---mnogu drustvena  licnost otvoren za  novi prijatelstva среќа

blue666 , ,,,,najmnogu me iznenadi ovaa zenska  posto ne ja zamisluvav takva,, ama sepak mnogu mirna i pozitivna licnost e среќа

----------------------------------------------------------------

a od ostanatite koi gi znam :

belichka  e srce , prekrasna  devojka  koja vredi da se zapoznae среќа

majstorce62 ,mnogu kreativna  dusa среќа

speed ---  fraerce  e  deckoto , i  mnogu e nezen среќа

soldier --pozitivna , sramezliva licnost , ama sepak mnogu druzeljubiva среќа

IQ  ja znam  ,posto zaedno slavevme maturska среќа

( so Ghost, brza, NRGMKD, DARKDOG , Dogi  si pisuvame  kontinuirano na msn zatoa i imam respekt kon niv , posto i tie me pocituvaat )



blueprayer, natalija, anakin , mamma тагатагатагатага  srce mi se kine sto ne ve vidov сршено%20срцесршено%20срцесршено%20срце


Epa  toa  se clenovite koi jas gi sakam na forumot i koi mnogu gi pocituvam  bidejki tie mi imaat pokazano i dokazano deka me sakaat za niven prijatel големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање

Кон врв
la fille Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 42032
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај la fille Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 14:39
mene mi izgleda ova ko da se grebes za uste nekoja sredbaплазење
Sarcasm is just part of my irresistible charm ;)
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 14:40
[QUOTE=Mona Liza]leleeeee  la fille  prva si pisala  голема%20насмевка

jas  moram da priznaam deka sum presrekna sto gi vidov vo zivo tie sto sakav,,,,samo  mi e krivo sto ne uspeav da  se vidam so blueprayer i natalija  тага

И мене мила ептен ми е бед...ама така се погоди...и да дојдев немаше да сум ок...тага







Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 16:05
сите сте биле забегано добри луѓе мајко му голема%20насмевкаголемо%20гушкање
ми се напраи кеифот што ја видов мона, порасположена од кога и да било на форумов
си се смеев како и обичноголема%20насмевка
уште блу фалеше, гарант ќе паднеа уште неколку добри муабети намигнување
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2008 во 16:15
ееее забеган мона рече нешо шо ја често ти го викав-многу пушиш голема%20насмевка ај наскоро ке организирам ја некоја собиранка па ке се видиме големо%20гушкање и мене ми е криво али така испадна ..знаете ја увек идев
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.