IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Зш мажите се покрути емоцијон. од жените
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зш мажите се покрути емоцијон. од жените

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
Автор
Порака
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:44
Jebem ti restrikcii , a im rekov da ne koristat topla voda u petok 
Кон врв
Invisibleman Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Invisibleman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:48
Ima zeni i devojki koi tvrdat deka site mazi se isti.Vo slucajot balkancite kako nas.
Se prashuvam,zarem toa ne e pregolemo iskustvo.?
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:50
hmmm ja mislam drugo e vo prasanje
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:50
"Hell has no fury like a woman scorned"

Treba malku introspekcija za haoticnata bozica, da se potsredi malce. A drugite da ne si baraat alibi i da si ja perat sovesta sto si go davaat gzot pod kirja na sranci.


Изменето од sensei - 20.Јуни.2007 во 17:01
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 17:02

wooow sensei ova bese ostra kritika

na tie so demek si go dale gzot pod kirijaLOL
so e ova zatvoren magicen krug pa koj ke ja precekori linijata
aj ke go strelame napolje.
Nikoj ne bega od arno veruvajWink


Изменето од Goddes of Chaos - 20.Јуни.2007 во 17:03
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 17:03
Citatot bese namenet za tebe. Toa ostanatoto ne.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 17:08

prav advokat si nema sto ok

se osekam kako da sum svedok koj go isprasuvaat
ovaa mislava da ne e from the devil mouth izlezenaLOL
posto i gavolot e maz ok ja razbiram sustinata na mislata
afterall
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 17:40
Koja e sustinata togas? Te zeznal eden ili poveke, po nekoja slucajnost rodeni na Balkanov, i sega site balkanci da se zapalat Wink

Heav'n has no Rage, like Love to Hatred turn'd,
Nor Hell a Fury, like a Woman scorn'd.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
gunslinger Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Germany
Статус: Офлајн
Поени: 116
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gunslinger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 22:52
Originally posted by Julija Julija напиша:

Originally posted by sensei sensei напиша:

Mnogu glupava generalizacija, osobeno za malogragjanskiot stereotip "balkanski maz".


Се сложувам, ми ги зеде зборовите од уста    



Balkanskiot mazjak strada poradi slobodnoto odnesuvanje na zenata voopsto.
Кон врв
bros Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 411
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 00:34
ne bi se slozil so misica.........
misalm deka  odamna zavrsija tie epiteti za balkancite.......
no da ja prasham..koja e definicijata za evropskiot maz???
nesho ko gejovci???
ma daj ti se molam.......koj tatko ne saka da bide so svoeto dete....
no sega se turbo vreminja kade se raboti i po 26 casa...
i veruvam deka sekoj maz saka ona malku slobodno vreme da si provede so zenata ,deteto.....vo tishina i domashna atmosvera...

P.S.I AM HERE
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2007 во 08:41
Originally posted by bros bros напиша:

ne bi se slozil so misica.........
misalm deka  odamna zavrsija tie epiteti za balkancite.......
no da ja prasham..koja e definicijata za evropskiot maz???
nesho ko gejovci???
ma daj ti se molam.......koj tatko ne saka da bide so svoeto dete....
no sega se turbo vreminja kade se raboti i po 26 casa...
i veruvam deka sekoj maz saka ona malku slobodno vreme da si provede so zenata ,deteto.....vo tishina i domashna atmosvera...

 
ClapClapClapClapClapМислам дека си во право . . . Wink Секој сака ама . . . Wink
STRUGA
Кон врв
lost addict Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2007
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 27
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lost addict Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2007 во 00:30
MISLAM DEKA NEMA VRSKA DEKA MAZITE SE POKRUTI OD ZENITE EMOCIONALNO.IMA SLUCAI KAJ SO E TOCNO TOA SE RAZBIRA SEKADE IMA ISKLUCOCI.IMA GOLEM BROJ ZENI KOI STO ISTO TAKA GI KRIJAT SVOITE CUVSTVA I STO SE ODNESUVAAT KAKO MAZITE.NE ZBORUVAM ZA SLUCAI KAJ STO SE ZBORUVA ZA DECA I SEMEJSTVA.MISLAM NA OBICNA VRSKA.
A I DA GI POKAZUVAAT CUVSTVATA KE BIDE SE DODEKA NE GO OSVOJAT ZENSKOTO SRCE TAKA KAZANO POSLE SE ODNESUVAAT KAKO MOJA E JA DOBIV I SEA SUM MADAFAKA...BAREM OD ISKUSTVO AKO NE SE SLOZUVATE...ILI MOETO ISKUSTVO E STVARNO LOSO?!?! Confused
All we need to survive, is the one person who truly loves us!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2008 во 12:53
Originally posted by lost addict lost addict напиша:

MISLAM DEKA NEMA VRSKA DEKA MAZITE SE POKRUTI OD ZENITE EMOCIONALNO.IMA SLUCAI KAJ SO E TOCNO TOA SE RAZBIRA SEKADE IMA ISKLUCOCI.IMA GOLEM BROJ ZENI KOI STO ISTO TAKA GI KRIJAT SVOITE CUVSTVA I STO SE ODNESUVAAT KAKO MAZITE.NE ZBORUVAM ZA SLUCAI KAJ STO SE ZBORUVA ZA DECA I SEMEJSTVA.MISLAM NA OBICNA VRSKA.
A I DA GI POKAZUVAAT CUVSTVATA KE BIDE SE DODEKA NE GO OSVOJAT ZENSKOTO SRCE TAKA KAZANO POSLE SE ODNESUVAAT KAKO MOJA E JA DOBIV I SEA SUM MADAFAKA...BAREM OD ISKUSTVO AKO NE SE SLOZUVATE...ILI MOETO ISKUSTVO E STVARNO LOSO?!?! Confused



така е како што кажуваш со новите генерации, а она што со црвено го обоив се однесува на мене намигнување
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2008 во 14:11
nema vrska

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.