IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Зш мажите се покрути емоцијон. од жените
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Зш мажите се покрути емоцијон. од жените

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
Автор
Порака
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 15:13
ne e taka LEGENDO
na zapad i zenite rabotat se znae rab vreme,isto e se.. na zapad nema nevraboteni zeni, i toa sto e e pod 3%, taka da ne ti drzi komentarot.
tatkovcite vo sporedba so balkanskite mazi se ponezni roditeli, ova od iskustvo go zboram, zasto bi uvelicuvala ako ne e taka.
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 15:18
Slusaj u 89 poto slucai e taka

i mazi i zeni idatse pijancat a na decata im kupuvaat eden kup igracki da si perat grevovi koa ke se otreznat...


Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 15:24
LOLLOLLOL me nasmea
 
aman be , zapadot ne e SUTKA LOLLOL 
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 15:38
Veruj mi sutka e super
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 15:59

Muzinja popoleka ne se zivcirajte mnoguLOLLOLLOLLOL

se do umereni granici zosto zivcite ne se regeneriraat toa ti e vistinata boli sto ima jas da zboruvam vasite komentari si go storija svoetoThumbs%20Up da ne bese vistina nemase da ripate kako nekoj da ve izgorel so pegla po gsLOLLOLWink nema potreba od ekstremni komentari ,,nasi sme si neli"??? 

A sindromot na ,,balkanski mazjak" e opsto poznat veruvajte
 
a


Изменето од Goddes of Chaos - 20.Јуни.2007 во 16:00
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:06
Originally posted by sensei sensei напиша:

mene mi lici deka namesto nametnatiot 'mazi balkanci' se ragja eden drug kompleks. "zeni balkanki" so malogragjanski kompleks na inferiornost i na plukanje po svoeto.
 
pa i ne ste bas cvekenca za mirisanjeWink pa ne za dzabe vi gi zemaat zenive po stranstvo, od mnogu ubavini sto videle ovde.
A mazive se vrakaat od ,,usvet" makednosko devojce da zemat
ke go objasni nekoj ova????????????
zosto ne si zemat od strankinjive nakoja zenicka aama tie ne
se budali kako makedonkite da rmbaat ko konji po cel den
za nekoj vesnik da cita....
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:09
Goddes of Chaos bravos za komentarot.
ama sega ke ti kazat deka se prodadeni dusi zenite, trcaat za pari i sto neLOLLOL deka se isfrustrirani, sto ke slusnes zar vistinski odgovor od maz balkanec.toj ke se udira vo gradi da e naj naj MAZDeadLOLLOL
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:15
E nije tacno ...
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:16
Mislam sto da ocekuvam od Tarzani kako nivDeadDeadLOLLOLLOL
 
Ehh...toa ti e Misica - snajdi se pa zivej koj ke
uspee da si letne od ubavinive i prekrasnive mazista
so gi imame ke se spasi,,gas glaa ke fati"LOLLOL  koj ne ke se vika dzejn
i ke se omazi za Tarzan   
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:20

A vistinki odgovor ne baram najiskreno se otkazav

toa e mission imposiblle da go dobijam ovde posle ke
izleze deka ne go poslusale tato koga gi vospituval vo ranite
momceski godini da ne priznavaat nistoWink


Изменето од Goddes of Chaos - 20.Јуни.2007 во 16:20
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:24
Originally posted by Goddes of Chaos Goddes of Chaos напиша:

A vistinki odgovor ne baram najiskreno se otkazav

toa e mission imposiblle da go dobijam ovde posle ke
izleze deka ne go poslusale tato koga gi vospituval vo ranite
momceski godini da ne priznavaat nistoWink


A sto si stvarno tolku razocarana se gleda deka si inteligentna taka osoba ...daj malce lighten up  ... sto e tvoe ke dojde veruj mi.. nemoj stereotipi tie ja ubivaat nadezta koja sepak umira posledna

cheers
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:28
 Legenda blagodaram za komplimentotWink
 jas ne sum ok mozda malku sum e sega ako recam ,,sum razocarana"
toa ke bide kako ,,so svoj kamen po glava" da se mavam posto se znae deka ke bide iskoristeno kako kontraargument deka si lecam frustracii
ali JBG veke rekovLOL
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
LEGENDA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 359
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEGENDA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:30
Eve ja ne vikam deka ti lecis nisto i ne sakam da se karam so tebe i ne sakam ni da te legnam so eftini provokacii... da receme mi se svidja slikickata tvoja kaj se ljubat tie dvajca gremlini ....bas e simpa


Elem muabetot mi bese sto e poentata zasto tolku .... znaes veke razocaranost ?

Sta se desilo pobogu ?
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 16:42
Eee Legenda legenda siLOL
 
kakvi gremlini gremlini da te izedat moreLOL
staj toa naocarite!!!poditno
a za legnuvanje forum ne se koristi ke si odis u diskoteka
tamu ke sredis so konobaricata ok?? Eee mene sto mi se desilo
poloso od tele so se obesilo-glupa finta e ovaa so teleto ali aj ima rima sega se uklapa u recenica....pa nisto ne mi se desilo edino sto jas cekav moeto si dojde pa ne mi se svigase pa go zameniv arno ama i drugovo moe isti ,,kvar ima" i koga ke vidis celo maalo snemalo strujaLOLLOL
Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.