IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Jувентус
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Jувентус

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 17>
Автор
Порака
A.H. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај A.H. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 14:14
da da go gledav mecot.Sledniot im e so Napoli.Da se nadevame deka ke pobedat.Stom Genoa moze da gi pobedi Napoli.haha.
Кон врв
A.H. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај A.H. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Октомври.2008 во 14:16
POSTOVITE SE ODAMNA.AMA AJ DA JA ODNOVIME TEMATA.JAS SUM FAN NA JUVE.
Кон врв
A.H. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај A.H. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2008 во 14:45
Napoli - Juventus 0-1
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 01:46
Originally posted by A.H. A.H. напиша:

da da go gledav mecot.Sledniot im e so Napoli.Da se nadevame deka ke pobedat.Stom Genoa moze da gi pobedi Napoli.haha.



Не споредувај Џенова,Јувентус со Наполи....
Наполи е тврда просечна екипа и за да победи Јувентус кај нив ќе мора и тоа како да се намачи.Искрено оваа гарнитура не ми се допаѓа но Јувентус(Младост) си Јувентус.Идеме до крај !!!
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
A.H. Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 28.Септември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај A.H. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2008 во 18:52
izgubija nisto ke vidime so real madrid.
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2008 во 19:40
Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Originally posted by A.H. A.H. напиша:

da da go gledav mecot.Sledniot im e so Napoli.Da se nadevame deka ke pobedat.Stom Genoa moze da gi pobedi Napoli.haha.



Не споредувај Џенова,Јувентус со Наполи....
Наполи е тврда просечна екипа и за да победи Јувентус кај нив ќе мора и тоа како да се намачи.Искрено оваа гарнитура не ми се допаѓа но Јувентус(Младост) си Јувентус.Идеме до крај !!!
zal mi e bleki...iskreno....ama dali gi vide denes mojte...."nereseno"плазењеплазењеплазење tri komada
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2008 во 23:50
хехеххехе црно нема што да жалиш......по малку и очекував јас не може само еден "дедо" Дел Пиери да држи цела игра......а за твоите баш ми е мило се покажуваат во такво светло како што треба и се
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2008 во 23:51
Ама чек коа ќе дојде дербито ршуми и кршуми че ве прајме
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
гoстин Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај гoстин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Октомври.2008 во 18:04
Михајловиќ кандидат за нов тренер на Јувентус

Прославениот српски фудбалер Синиша Михајловиќ е еден од кандидатите за нов тренер на Јувентус, пишува денес италијанскиот дневник „Џорнале“.

Сегашниот тренер на Јувентус Клаудио Раниери не забележа победа на последните пет натпревари, па медиумите шпекулираат дека му се ближи отказ.

„Џорнале“ наведува дека, покрај Михајловиќ, кандидати за наследник на Раниери се и Роберто Манчини и Чиро Ферара.

Манчини, меѓутоа, наводно бара премногу пари, а притоа сака кариерата да ја продолжи во Премиер лигата. Додека Ферара најрадо би останал во националниот тим на Италија.

Михајловиќ во италијанските медиуми неодамна се споменуваше и како прв фаворит за нов тренер на Болоња.

Српскиот тренер е без работа од мај, кога заедно со Манчини, беше отпуштен од Интер.


Синиша Михајловиќ

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 02:13
Originally posted by BlackDevil BlackDevil напиша:

Ама чек коа ќе дојде дербито ршуми и кршуми че ве прајме
ма%20ајде ма%20ајде ма%20ајдема%20ајде  глупирање bleki ne tresi zeleni...i drugive plavo crnive velea taka, ama.....
 
 
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 02:17
за нив уш предвреме се знаеше
али ај ниш не зборам пред.....ќе збориме после ок?
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 02:20
eeeeeeeeee aman veke!!!pred  vreme se znaese...da ne si ti predviduvac pa da znaes pred vreme...koj gubi ima pravo da se lutiголема%20насмевкаголема%20насмевка tuku ako znaes pred vreme kako ke zavrsi nekoja, slobodno kazi...ako nesto drugo barem pari da si naprajmeплазењеплазење
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 02:25
ај ај ти да не не знаеше па случајно
а ак има некоја за од предвреме прва дознаваш само тоа чмаам сеа
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2008 во 02:30
абе не вели дека била наредена...убав гол, убава игра...мора да признаес...а вие ако не го летните тренеров ништо не прајте....среќа
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,578 секунди.