IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Цаци Паковска
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Цаци Паковска

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
kreativna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kreativna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јули.2007 во 14:56

znaci ne mozam da svatam kakov narod vprocem sme nie makedoncite.Ostaveteja na mira nasata najpoznata stilistka CACI da uziva vo svoite osmisleni i glupavi kreacii. Ako ne vi se dopaga nejzinito mislejne i nejziniot vkus togas ok ostavete im go toa na onie koi se bez vkusClapMislam znaete kako glasi ona "NAJDI OVCA PA SISAJA"LOLLOLLOL 



Изменето од kreativna - 06.Јули.2007 во 15:01
kolku e ubav zivotot ako znaes da go zivees
Кон врв
Dosadna21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 125
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dosadna21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2007 во 02:10

Bravo za site vas sto ja isplukavte Caci a edno golemo UUUUUUUU za nea, najverojatno samo takvo nesto zasluzuvaSmileSmileSmile

Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2007 во 02:25
Originally posted by kreativna kreativna напиша:

znaci ne mozam da svatam kakov narod vprocem sme nie makedoncite.Ostaveteja na mira nasata najpoznata stilistka CACI da uziva vo svoite osmisleni i glupavi kreacii. Ako ne vi se dopaga nejzinito mislejne i nejziniot vkus togas ok ostavete im go toa na onie koi se bez vkusClapMislam znaete kako glasi ona "NAJDI OVCA PA SISAJA"LOLLOLLOL 


Se vika uste i :dodeka ima ovci-ke ima i dzemperi

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2007 во 04:18
Originally posted by Alisa 31 Alisa 31 напиша:

Дечки, абе зошто така зборите за цаци, шо арно си е девојчето, ама само за мама и тато, оти гледам еден не кажа убав збор за неа, а кутрата сака да биде јавна фаца, не знам дали ви текнува беше на Пулси квизчето како малецка

 
Абе како не ми текнува, едвај дочекував да почне Пулси квизот за на дело да си ги потврдам кафанските муабети за знаењета ем умеењата на дворскиот шут на Македонската телевизија и маалската мисица
Цаци Паковска.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2007 во 04:12
Originally posted by hot chick hot chick напиша:

koj od vas bi sakal da i go pomodri barem ednoto oko na caci pakovska?Ouch
do koga ke trpime samobendisani fraeri na TV? Bas mi e zal sto na krajot na nejzinata"najbolja" emisija nema mail za kontakt pa licno da ja ispcujam!!!
Od Milano mi se bljue! Dead 
не само цаци паковска сите модни стилисти кои ругаат на ТВ ме нервираат...ко прво добро ако не е нешто ептен кич ќе речам негов/нејзин стил, што има јас да зборам...а второ стилистите нели се за оние на кои им се потребни!!!??? а не немат друго што да прават ете слободен термин на ТВ и ругај колку сакаш...Цаци лично би ја фатила за врати би ја задавила..како гускичка е...за неа сите се греоти а она е супер...ееееј гуско една секој си има свој стил...леј се нафурав, абе зашто сте отвориле ваква тема????
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sofia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sofia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2007 во 19:06
Премногу тешки зборови за Славица,не е толку лоша има и имало и полоши.Само не ми се допаѓа што си зема за право сите толку сурово да ги оценува и критикува без влакна на јазикот.
А пак од друга страна нон-стоп го фали и воздигнува имиџот на Каролина - се фали себеси.
Е тоа ми преоѓа во нарцисоидност! 
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2007 во 17:37
Цаци Паковска и е нарцисоиден тип на човек а тоа се гледа кога ќе тргнеме од емисијата која ја води до нејзиниот стил на облекување!

Инаку ако постои како емисија само може се да биде у поублажен тон и треба да се сменат некои сцени во сценариото!
Кон врв
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 15:49
Abe jas neznam dali moze nekoj da ja gleda, si pravi emisija sama za sebe. Se misli bozem e koj znae sto, izgleda nema ogledalo doma.
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 17:35

Ne bi sakala da sum na nejzino mesto,kao masovna grobnica e



Изменето од topsexy - 09.Ноември.2007 во 17:14
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 17:35
Originally posted by LIPS LIPS напиша:

Abe jas neznam dali moze nekoj da ja gleda, si pravi emisija sama za sebe. Se misli bozem e koj znae sto, izgleda nema ogledalo doma.
 
PA nema,aj da i podarime
Sunce hvala ti sto si isashlo za mene,sunce OBECAJEM MISLI SU MI POZITIVNE!
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Ноември.2007 во 20:41
bas sega ja gledav , tipkana e do toj stepen iskompleksirana poradi mutiranana coecka faca so ja imat so imat preminato vo narcis
ne znam kako mojt da gi davat onie glupi komentari i kako voopsto gi pratit site onie lugje....glupacka nevidena
neka se fatit so boki 13 pod raka kje svret nekoj muabet pa mozda i kje se razberetсмеење
and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 12:14
.

Изменето од ACELERA - 17.Март.2010 во 12:04
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 12:35
zar tipkava e tolku vredna da ima topik na koj ke se razgovara za nea bog da cuva!!!!
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2007 во 12:41
.


Изменето од ACELERA - 17.Март.2010 во 11:59
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,195 секунди.