IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте задоволни од нокниот живот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте задоволни од нокниот живот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2008 во 17:39
Originally posted by PimpDaddyManev PimpDaddyManev напиша:

Originally posted by IQ IQ напиша:

cccc svashta


ova do mene se odnesuvase ili gresam??



da na tebe, na ovoj del "duri i da otides na turbo folk pak ke si pomines ubavo...so malku alkohol    "!!!


gledam deka ti e neshto kako zezancija ama ni kako takvo ne mozam da go prifatam


turbo folk i pijanichishta

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
PimpDaddyManev Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PimpDaddyManev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2008 во 02:08
hmmm...pa ne znam dali se razbravme,ja toa za turbo folkot onaka go kazav...inace ic ne go podnesuvam...ne mi ide nekako i zatoa rekov za da si pominam ubavo na takva muzika stvarno mi e potreben alkohol
Кон врв
lilijana Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 07.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lilijana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2008 во 00:03
Според мене нашиов ноќен живот е повеке од задоволителен во споредба со други градови низ Мк.Ако нас ни е досадно и се исто па исто т.е.монотоно, замислете како им е во помаливе градови . Баш има забава за сите вкусови и мн места за искачање.
Кон врв
PimpDaddyManev Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PimpDaddyManev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2008 во 02:16
pa mn normalno... u drugi gradovi sekoj vikend ista sema...ist kafic ista diskoteka..ovde ima mn mesta za iskacanje i zabava za site vkusovi i zatoa ne se zalete mnogu mnogu
Кон врв
mikeg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 305
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikeg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2008 во 01:02
Pa licno sum zadovolen od nokniot zivot vo mojot rad i samo taka neka prodolzi
Кон врв
dark Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dark Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2008 во 14:53
jas licno sum malku nezadovolen od nokniot zivot vo skopje zasto se edni isti luge gi gledam neznam do mene li e ili do gradot ili do drugite luge i stanuva monotono
Кон врв
GABRIEL_DESTROYER Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 122
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GABRIEL_DESTROYER Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јули.2008 во 19:39
Ух мене ми е супер во велесов цело време на ком незнам шо се случуе надвор нејќам многу гужва па затоа дома ми е закон и ноќе ми е мммммммммм супер
Кон врв
Keri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јули.2008 во 01:40
So dobro drustvo se e ok!
Кон врв
Мимми:** Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Мимми:** Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Август.2008 во 12:24
друштвото е битно ...само шо мислам дека ние во скопје немаме добар ноќен живот ко у помалите градови ... јебеш га тоа е
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2008 во 02:38
Originally posted by Мимми:** Мимми:** напиша:

друштвото е битно ...само шо мислам дека ние во скопје немаме добар ноќен живот ко у помалите градови ... јебеш га тоа е



demek u pomalite gradovi ima podobar nokjen zivot???

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2009 во 19:38
Па конкретно во Македонија не баш, ама во Софија имаат многу подобар ноќен живот многу по опуштени луѓе подобри жирки и слично :) голема%20насмевка
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2009 во 22:49
da...koga malku go imam
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2009 во 03:34
Не е малку ама шо знам не знаат да се журкат нај нај луѓето , а плус уште гледам во скопје пред дискотеките се чекаат редови демек муабетот ти ми си другарче ќе влезиш ти нема да влезиш резили :)збунетост

Изменето од FLipsi - 04.Февруари.2009 во 03:35
Кон врв
BisernA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4662
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BisernA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2009 во 21:04
не дека е нешто посебно,... тука во велес,... 10тина кафулиња кај да одиш и да седнеш, и два три ноќни клуба.... ама не е важно местото... друштвото е
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.