IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Интер
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Интер

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 00:35
aj so toa liga na sampionite go otekovte

liga na sampioni si e liga na sampioni



a kalco si e kalco liga

taka da sporedma nemozes da pravisSmileSmileSmileSmileSmile
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 00:35
Originally posted by аџија аџија напиша:

нормално дека е најпрестижно натпреварување, и треба многу добра екипа за таму... Но како што реков, има 10-тина екипи кои во даден момент имаат подеднакви шанси да го освојат... Исто е и на Светско првенство, не победува секогаш најдобриот, туку најсреќниот (во комбинација се разбира со доста солидна екипа)...

најдобар начин да се провери силината, се разбира е системот секој со секого...


Абе дај ти се молам за каква среќа ми збориш, кога Валенсија sо 8 повредени играчи им одигра на Интер дома, и ги победи со 1:0!!! Или и тоа беше среќа на Валенсија??? или можеби несреќа на Интер?? LOLLOLLOL Не ја бива екипата, и тоа е, џабе се обидuваш да ми докажеш нешто што воопшто никаде не води, којзнае од кога немаше титула во калчото (за лига шампиони да не зборам) се додека не ги осакатија Милан и Јувентус... За каква среќа ми збориш не ми е јасно, за тим како Интер да испадне уште во разигрувањата, тоа никако не ми иде логично на јака екипа....


Изменето од Ghost - 10.Јуни.2007 во 00:38
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
B2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тврдим Да Сам Непобедлив

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 361
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 00:45
ghost  druze so baras u fan klubot na sampionite (da se karas) pa imas tamu fan club za milan fino lepo davaj komentari tamu raspravaj seSmileSmileSmileSmileSmile
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 00:58
Па јас не зборам за Милан друже, јас зборам за Интер WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 02:10
imam eden drugar so rece:"abe vo inter da go stavam murinjo za trener,aleks ferguson i lipi da mu se pomosnici,bufon da im branit,napad da igret henry,ronaldinjo i uste ne znam koj(se na se sostavi tipov dream team) i pak inter nemat da osvojt titula poso se glupaci i baksuzi".mnogu se slozvam so nego,ednostavno ne go bivat timot,pa so sakat da se desavat tamu ne go bivat.
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 10:48
Originally posted by Ghost Ghost напиша:



Абе дај ти се молам за каква среќа ми збориш, кога Валенсија sо 8 повредени играчи им одигра на Интер дома, и ги победи со 1:0!!! Или и тоа беше среќа на Валенсија??? или можеби несреќа на Интер?? LOLLOLLOL Не ја бива екипата, и тоа е, џабе се обидuваш да ми докажеш нешто што воопшто никаде не води, којзнае од кога немаше титула во калчото (за лига шампиони да не зборам) се додека не ги осакатија Милан и Јувентус... За каква среќа ми збориш не ми е јасно, за тим како Интер да испадне уште во разигрувањата, тоа никако не ми иде логично на јака екипа....


дека интер е баксуз, тоа и врапчињата го знаат...

a дека среќата е пресудна, И ТОА е јавно познато... иначе како Милан ќе пројдеше 2003, со 0-0 и 1-1 на ист терен во ист град??? LOLLOLLOL
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 14:57
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:



Абе дај ти се молам за каква среќа ми збориш, кога Валенсија sо 8 повредени играчи им одигра на Интер дома, и ги победи со 1:0!!! Или и тоа беше среќа на Валенсија??? или можеби несреќа на Интер?? LOLLOLLOL Не ја бива екипата, и тоа е, џабе се обидuваш да ми докажеш нешто што воопшто никаде не води, којзнае од кога немаше титула во калчото (за лига шампиони да не зборам) се додека не ги осакатија Милан и Јувентус... За каква среќа ми збориш не ми е јасно, за тим како Интер да испадне уште во разигрувањата, тоа никако не ми иде логично на јака екипа....


дека интер е баксуз, тоа и врапчињата го знаат...

a дека среќата е пресудна, И ТОА е јавно познато... иначе како Милан ќе пројдеше 2003, со 0-0 и 1-1 на ист терен во ист град??? LOLLOLLOL


нема што да се коментира после овој пост... моја препорака, ако ништо друго, барем списанија прочитај спортски, не мора да следиш натпревари постојано WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 15:58
суетата не ти дозволува да признаеш кога не си во право... ништо повеќе...Tongue
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 16:09
не друже, туку резултатие ми укажуваат дека сум во право, една сезона земаа титула, и готово, Господ за муда го фатијца ц ц ц WinkWinkWink еве ќе ги видиме оваа сезона кај ќе бидат, можам уште сеа да се кладам со тебе ако сакаш дека ќе се борат за третото место со Лацио и Рома, додека првите две како што и треба, ќе бидат кај Милан и Јувентус WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 16:13
две сезони...
ДВЕ! Wink
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 16:16
ne ne,tuka si greska,ta vtorata sezona vi ja pokloni sudot sfakjas?
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 16:20
не не... не ја поклони, туку си ја заработија поштено, за разлика од некои кои сакаат судијата да им поклони уште една титула, ама рекоа ај овојпат доста беше...LOLLOL
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 16:21
гооолема грешка, ја земаа титулата незаслужено WinkWinkWink Ни под разно не се збори таа титула, ниакде па дури ни во Интер, зашто знаат како ја добија LOLLOLLOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јуни.2007 во 16:22
Originally posted by аџија аџија напиша:

не не... не ја поклони, туку си ја заработија поштено, за разлика од некои кои сакаат судијата да им поклони уште една титула, ама рекоа ај овојпат доста беше...LOLLOL
vidi vaka titula posteno se dobivat na teren,a ne na sudWink
Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,191 секунди.