IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Го сакаш, ама тој е оженет.........
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Го сакаш, ама тој е оженет.........

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 23>
Автор
Порака
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 13:33
Jas nikade ne procitav deka toj ja izneveril zenata i deka devojkata e vo vrska so ozenet covek , tuku deka go saka a toj e ozenet.

Da,taka mislam deka tipot asmo si izlecil kompleks deka seuste e privlecen i pokraj toa sto e zenet


Mislis deka mazite koga ke se ozenat , ne se poveke privlecni? Od kaj ti e taa konstatacija?
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 13:38
Ne rekov deka mazite posle zenenje ne se privlecni,bas naprotiv,mene licno mnogu privlecno mi deluva koga ke vidam"mlad tato" bkako butka bebeska kolicka,a dnevo gi sretnuvam po 10,sto treba sega jas da pravam,site tie da gi sakam-da se razbereme,toa ne odi taka,megutoa kazi mi ti dali bi mozel da sakas nekogo so kogo ne si imal nisto?Ama bidi fer i iskreno kazi mi?
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 13:50
Nie od devojkata dobivme edna recenica, ne ja znaeme cela situacija da moze da davame podlaboki ocenki.

Situacii moze da ima iljadu i edna, taka da voopsto ne mora da e vo vrska so nego, megjutoa mnogu i se dopagja , zaljubena i go saka.
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 14:26
Doblest e da mozes samo od edna recenica da ja sfatis skrienata poraka na muabetot,ocigledno treba da ja preskoknam ovaa tema zasto realno gledam na rabotite i ne dozvoluvam nekolku"nevini"zborovi da vlijaat vrz moeto racionalno razmisluvanje
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 14:28
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

dali bi mozel da sakas nekogo so kogo ne si imal nisto?Ama bidi fer i iskreno kazi mi?
moze da sakas i toa da ti go zavrti umot da se 2seknis" od misli po nego.Ne e seksot i ajde sega go sakam me saka, se raboti za podlaboka ljubov.
 
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

lele,te molam...stom nisto ne go sprecilo da ja izneveri zenata na koja i se zakolnal na vecna ljubov,togas sto bi go sprecilo da ja izneveri nea?Ne treba da si najpameten na svetot za da znaes kako da izmanipuliras srce koe saka samo da saka i da bide sakano,toa e golem grev-da iskoristis necii slabosti za da si izlecis kompleks na niska vrednost.Da,taka mislam deka tipot asmo si izlecil kompleks deka seuste e privlecen i pokraj toa sto e zenet,a uste da e podugacko u brak...Ne pravam muabet.Da bideme realni,ovde moze da iskoci povredena samo tipkata sto"go saka" Kaj mene nema opravduvanje za takvi raboti
nikade nema napisano devojkata da ja izneveril.sto se deres i vaka reagiras.nikoj ne rece da opravduva vakvo nesto.ubavo i kazavme na devojkata da stopi podaleku od vakva vrska.ti citas ili ne ?
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 14:32
seksot spored mene e samo malo parce vo golemata ljubovna slozuvalka,no od preeska pravam muabet deka toj so koristenje na nejzinite slabosti i go svrtel pametceto i ja seknal,i poveke ne komentiram na ovaa tema zasto ocigledno nemozeme da se razbereme,ili pak vie neznaete da cenite tugo mislenje i iskustvo
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 14:33
Gi podrzuvam vo sekoj pogled Butel2 i Misica...devojkata napsha samo ..go sakam...nishto drugo...ne reche ke se mazam za negoWink
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 14:37
i da se omazi so nego toj brak e osuden na propast bre luge,na japonski li vi zboram?Ali,oke sekoj si ima pravo na svoe mislenje.Jas sakav samo da i pomognam na tipkata realno da gleda na rabotite za polesno da si najde resenie za problemot,ne rekov deka mora da me poslusa-nejzin zivot,nejzin problem,ako i e ubavo sama da sise maltretira...sto mozam jas tuka?
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 14:46
eve da se omazi za nego, od kade ke znaes da toj brak ke e na propast osuden.vtorata zena e cuvana kako kralica vo pogled na prvata koja bila magarica, bar faktite od moi prijateli zborat vaka.
 
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 15:05
ne e deka nemam sto da iskomentiram,ednostavno poveke nesakam da objasnuvamkoga nekoj odbiva da sfati
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 18:43
ako gledas realno, togas bidi realna i ne si pravi prikaska po svoj tertip. Nie ne ja znaeme prikaskata i ne moze da davame takvi komentari.
Кон врв
marence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 365
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Мај.2007 во 22:12
Ситуацијата е ваква, нека си бара некој слободен и млад. Ако досега не ја оставил жена му или претходно не ја оставил и си бил со двете, многу е згодно така да се има резерва за секс. Посебно некој што те сака или повеќемина но не е убаво да си во нив, не добиваш се. а животот е еден и врие од згодни момчиња.
Кон врв
Bitter Beauty Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 06.Мај.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Bitter Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Мај.2007 во 17:45
So da se praiii?Get a life,toa e se!Bezbobrazno bi bilo da go vrakas po sekoja cena!
Кон врв
sweet esc. Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sweet esc. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Мај.2007 во 10:34
CESTITO sestro dobro si se Z.......A!!!!!!za tvojata situacija nikoj ne ti e vinoven osven ti samata,opravduvanje nemozam da ti najdam a i veruvam vo ona deka sekoj si bere toa sto ke si posadi .si trebala vo start da go preseces ova pred da se zakomplicira  ...ako si pametna begaj,ostavigo kolku i da e sovrsen(a vo sovrsenos jas ne veruvam) ne e toj posledno ripce vo moreto.zenetite mazi se obelezani i ne sekoja normalna devojka saka da bide so niv,a za beganje od bracna monotonija gi imaat slednite varijanti:ili da bidat so zena koja e vo ista situacija kako i tie (znaci mazena),najlesna varijanta ..K..... ili slucajno uletana naivna zenska osoba.ako si svesna deka imas problem...pa i ne si tolku naivna.vo vasiot slucaj sekako ke ima povredeni i toa od zenskata strana ,znaci ili br.1 ili br.2,nekogas podobro br.2 zatoa sto so br.1 se povreduvaat i nevinite nabluduvaci.a i da li si sigurna deka ti tolku vredis pa on da zrtvuva se za tebe,aa!!!a i ako se resi da se razvede gledaj ti da ne si edinstvenata pricina,koga ke ja oseti slobodata sto veke ja posakuva izborot ke mu se zgolemi pa razmisli da ne se resi i za br.3 ili 4. nikogas ne ja potcenuvaj br.1 ta si ima svoi kvaliteti pa zatoa i ja ozenil,razmisli ubavo.tvoj zivot tvoja rabota!!!!ako sakas ignoriraj go mojot post...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 23>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.