IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Омилена Предигра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Омилена Предигра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 16:12
maaaaaa jas sum za pozestok ali ova bre



Изменето од Eleni - 05.Февруари.2008 во 16:25
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 00:00
I kazuem romanticni zboroi, a ona : - Aj ne obesuvaj samo za da ti daam, cekaj da se zamijam. Se vraka : - Peskir zema ? A ja: - Aj, ma posle. Ona: - Da be, da se setas naokolu posle i da kapes . Vozdivnuvam i stanuem da zemam. Se vrakam so peskir. Ona : - Ne, toj be, koga ednas ke se naucis ! Pa se vrakam po drug i od tamu se deram : - Ovoj ?! Ona :- Ne, toj drugot ! A ja : - E, pa nalet vakvo ! Ona : - Koga ne mislis na vreme ! Najposle se vrakam i se dzitkam u krevet i pevam : - Tam, tam, taramtam, tam, tam ( od eden film koga trgaat u akcija) Ona :- Ti da odis da se proveris. A ja : - Ne obesuvaj i davaj ! I . . .
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 04:56
i..:)LOLsto bidna:)
ti dade:)
LOL
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 10:20
I ona : - Abe, poleka tezok si ! A ja : - Ama si dosadna, vaka ? Ona : - Ajde be ne komentiraj, sea si nasol muabet da pravis ! Ja : - Pa ti mori prva pocna ! I . . .
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2007 во 10:47
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Hold me, kiss me ,thrillme, lick me , suck me and take me to the heaven
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2008 во 15:42

................iiiiiiiiiiiiiiiiiiii do kaj stigna zbunet?????ili se zbunivte????

 

nema vrska.............da predigrata e mnogu bitna............ljubenje,,,,,pa  galenje,,,pa liz-miz,,, i taka nataka,,,,,,,,,mora prvo malku nezno a posle sexot da bide malku po grub????mislam jak..........голема%20насмевка

Кон врв
gonzo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Мачкозил

Регистриран: 04.Декември.2008
Локација: У дневну
Статус: Офлајн
Поени: 3137
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gonzo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2010 во 03:08
Pola saat molenje...намигнување
 
 
 
 
 
 
 
 
Ko da go imav pisano ova negde....збунетост
You have the right to remain silent. Anything you say will be misquoted, then used against you.
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2010 во 00:42
Sto e mozno pokratka .... голема%20насмевка
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2010 во 23:50
pogled od ceeeeli 2 sekundi i direktno prasanje so seriozna faca: "sakas?"
Incredible Blue
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 01:06
Cccccc ... ke gubi vreme da prasuva dali saka ... pa ova nigde go nema bre .... газење%20од%20смеење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 01:09
radi cista formalnost... da ne se pojavi eventualna zabeleska posle... "ne me ni prasa"...
Incredible Blue
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 01:11
Formalnosta moze da te cini skapo ... kako dolg monolog za objasnuvanje Zosto? Kako? Ako? .... hahahhahahahhaa ....
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2010 во 01:14
kje skratam i prekinam... "ne se razbiram u filozofii"...
Incredible Blue
Кон врв
Blue Scarlet Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Амазонка

Регистриран: 03.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 9011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Blue Scarlet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Декември.2013 во 12:53
Кратка ... газење од смеење
Lupus non mordet lupum.

Vulneratus non victus!

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,295 секунди.