IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Омилена Предигра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Омилена Предигра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 20:33
So upaljac ke ja plasam da mi dae i baska ke i se sobere kako na orginal ljunfer ili pa na pruga, a ona ne znae koga voz ke naide, a ja skrisno go imam vozniot red
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 21:12
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

So upaljac ke ja plasam da mi dae i baska ke i se sobere kako na orginal ljunfer ili pa na pruga, a ona ne znae koga voz ke naide, a ja skrisno go imam vozniot red
 
me zbuni LOLLOLLOL
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 21:15
Originally posted by BiggieSmalls BiggieSmalls напиша:

Не се бунам, не ме свакај погрешно али ипак ја би избрал некоја предигра за да може да си ја изнапалам женската, мада и шипка данц не е лоша предигра. Ипак гласам за нешо у шо има веза јазик и разни делови од женско тело.


kolega jazikot veke e minato, jas praktikuvam lanci (za kola) LOLWink
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 21:21
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by BiggieSmalls BiggieSmalls напиша:

Не се бунам, не ме свакај погрешно али ипак ја би избрал некоја предигра за да може да си ја изнапалам женската, мада и шипка данц не е лоша предигра. Ипак гласам за нешо у шо има веза јазик и разни делови од женско тело.


kolega jazikot veke e minato, jas praktikuvam lanci (za kola) LOLWink
 
 
MonaShockedmilaShockedlanciLOLLOLLOLlol
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 22:03
Originally posted by Mona Liza Mona Liza напиша:

Originally posted by BiggieSmalls BiggieSmalls напиша:

Не се бунам, не ме свакај погрешно али ипак ја би избрал некоја предигра за да може да си ја изнапалам женската, мада и шипка данц не е лоша предигра. Ипак гласам за нешо у шо има веза јазик и разни делови од женско тело.


kolega jazikot veke e minato, jas praktikuvam lanci (za kola) LOLWink



Е стварно немам идеа за тоа како би изгледало со ланци за кола али знам со сигурност дека Јазик+Врат, Јазик+стомак, јазик+грб = Win-Win ситуација
Кон врв
LAV Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2006
Локација: France
Статус: Офлајн
Поени: 241
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LAV Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 22:19

Najomilena pred igra? Pa vaka eve sega ke objasnam kako bi ja iznenadil mojata ljubena. Po sredinata na teloto bi poturil popoleka champagne LADEN so kristlcinja (BRUT)vo kombinacija so pena od praskaTongue sto najmnogu ja obozavam i pocinjame so lizenje normalno.....Wink

Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 23:25
Е сега се согласувам со шампањ и пена али ипак не сум сигурен за идеата со ланци за кола, јес да сум некад и помислувал на садо мазо али тоа е превише
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2007 во 09:22
Ili i ja pikam glavata u legen so voda, ja drzam sto podolgo i odpozadi . . .
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2007 во 10:30
Ова више ми е невообичено...
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2007 во 20:47
Брее глава у кофа со ладна вода ... мммм имам го гледано тоа у порнич али типо и ја плесна главата у шолја у вц и и пушти вода додека ја работеше одпозади.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 09:49
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 12:40

Ма тоа да не било хорор ,а не порнич?LOL

Just love
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 15:57
е можда
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2007 во 16:11
ајде ајде, како на некои девојки да не им се допаѓа тоа??? вас ако не ви се допаѓа, има куп други кои и обожаваат пожесток секс у таа смисла WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.