IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Омилена Предигра
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Омилена Предигра

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
Автор
Порака
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Омилена Предигра
    Испратена: 10.Април.2007 во 19:06
Ок момци и девојки ај распалете и кажете што ви е најомилено да правете пред уствари да почнете да се сексате .... AKA Forplay 
Кон врв
BLA-BLA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BLA-BLA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 19:42
Јас мислам дека редот оди КОЈ ЌЕ ЗАДАДЕ ТЕМА ТОЈ ПРВ ОДГОВАРА!!!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 22:32
Hold me, kiss me ,thrillme, lick me , suck me and take me to the heaven

Изменето од SeXY - 10.Април.2007 во 22:32
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 00:07




ali so ova do nekade se soglasuvam......

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Hold me, kiss me ,thrillme, lick me , suck me and take me to the heaven




Originally posted by SeXY SeXY напиша:


and take me to the heaven



.....to HELL..........

Изменето од Eleni - 11.Април.2007 во 10:01
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2007 во 00:16

jas-------------> Wink
taa------------->Embarrassed
jas-------------->Hug
taa-------------->Tongue
nie------------>Star

sto povekje od predigra sakate?
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 09:03

a da zaboraviv da se izjasnam na temata ,  zaebancija nastrana nema poubavo za mene od baknuvanje so dopir ama ako ja sakam , moze i masaza so etericni masla , bademovo , moze tusiranje isto e prekrasno , ako imate dzakuzi - ekstra efeket , ako ne rentajte hotelska soba za dzakuzi , e sea problem so dzakuziot e sto se zbiraat bakterii ufff ..... a be terajte kako vi drago Smile

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 11:00
Ja molam saat vreme dodeka mi dae
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 12:24
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ja molam saat vreme dodeka mi dae
LOLLOLLOL
Just love
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 12:29
A potoa me potsetuva na rabotite sto sum gi vetil u toj saat
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 16:29
Originally posted by BiggieSmalls BiggieSmalls напиша:

Ок момци и девојки ај распалете и кажете што ви е најомилено да правете пред уствари да почнете да се сексате .... AKA Forplay 
 
 
shipkaLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 17:31

shipkaLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
[/QUOTE]


<------ Шипка
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 17:35
e oti pa da ne LOLLOLLOL
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
BiggieSmalls Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 75
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiggieSmalls Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 18:27
Не се бунам, не ме свакај погрешно али ипак ја би избрал некоја предигра за да може да си ја изнапалам женската, мада и шипка данц не е лоша предигра. Ипак гласам за нешо у шо има веза јазик и разни делови од женско тело.
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2007 во 18:56
ova  uvertira u predigrataLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Blagosloven e Onoj Koj ide vo imeto Gospodovo
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 4>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.