IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - "ЈАС " во сексот...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЈАС " во сексот...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2007 во 14:12
не да бидеш искористена него дали се барало нешто од тебе а не си сакала или не ти пружиле??

тоа е тематаWink
Кон врв
MaVnaTa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 165
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaVnaTa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2007 во 14:15
isto e sexy,ama bas isto!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2007 во 14:17
па дали ималоп таква ситуација и што сте правеле??Big%20smile
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2007 во 17:08
Ja u seksot mnogu smesni faci praam
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 12:08
JAS VO SEXOT UZIVAAAAAAAAM
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 12:37
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

JAS VO SEXOT UZIVAAAAAAAAM


   Daj objasni ni kako uzivas, "najmila" i vo sto,vo koi delovi od seksot najpoveke uzivas?Ze da pocneme i nie da uzivame Tongue.
Make love and respect your profession

Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 12:42
Originally posted by marence marence напиша:

Nikogas ne pravam raboti sto ne mi se pravat, a za nego neznam
 
treba da se postavi prasanje dali seksot i bez ljubov moze da bide dobar (za tie sto imale takvo iskustvo)


    Ne e isto.Orgazmite  treba da se slucuvaat vo isto vreme ,obostrano  a toa se postignuva  so vodenjeto ljubov a ne so  >termodinamicki proces<
Eve vo toa e velicevstvenata ubavina ...umetnosta na seksot ,Marence .

"Krajot go krasi deloto"Wink
Make love and respect your profession

Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 13:24
Pa fala Bogu ako ima ljubov ke bide vodenje ljubov,a ako ne togas e samo sex.
Just love
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 13:27
Originally posted by sandrica sandrica напиша:

Pa fala Bogu ako ima ljubov ke bide vodenje ljubov,a ako ne togas e samo sex.


...i brzo ke se zaboravi ako e samo obicen sex bez zelba za povtorno uzivanje Sleepy
Make love and respect your profession

Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:04
Uzivam vo sekoja sekunda na neznost,na strast,vo sekoj pogled,vo sekoj dopir,a baknezite mi se most na koj sto dusite si odat vo presret-kako sto pee Vlado J.vo edna pesna
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
Najmila Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Najmila Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:05
A ti uzivas>GOCEFBN<vo nezen sex,ili...

Изменето од Najmila - 27.Април.2007 во 14:06
sakaj me dodeka me imas zasto togas sigurno ke te sakam i jas,no nemoj da me sakas koga ke me izgubis zasto-nema nikogas pak da me imas
Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:06
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

Uzivam vo sekoja sekunda na neznost,na strast,vo sekoj pogled,vo sekoj dopir,a baknezite mi se most na koj sto dusite si odat vo presret-kako sto pee Vlado J.vo edna pesna


Ednostaven i zadovolitelen odgovor Thumbs%20Up
Make love and respect your profession

Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:09
Originally posted by Najmila Najmila напиша:

A ti uzivas>GOCEFBN<vo nezen sex,ili...

Da,jas uzivam vo seks vo koj partnerkata bi mi bila moj gospodar  Tongue
Make love and respect your profession

Кон врв
gocefbn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 270
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај gocefbn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2007 во 14:10
Originally posted by gocefbn gocefbn напиша:

Originally posted by Najmila Najmila напиша:

A ti uzivas>GOCEFBN<vo nezen sex,ili...

Da,jas uzivam vo seks vo koj partnerkata bi mi bila moj gospodar  Tongue

Nejzinoto zadovolstvo e na prvo mesto Embarrassed
Make love and respect your profession

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 7891011>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.