IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - "ЈАС " во сексот...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ЈАС " во сексот...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2007 во 12:28
Лошо е мкога ке ти се погоди таков партнер со кој ќе неможеш се да си удвољиш...

а сепак ако се работи за љубов ќе мора да замижиш....
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2007 во 21:44
богами и мене тоа некако не ми се допаѓа, али сеа јеби га, си го профатил, ќе си го сркаш Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2007 во 22:24
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

богами и мене тоа некако не ми се допаѓа, али сеа јеби га, си го профатил, ќе си го сркаш Big%20smileBig%20smileBig%20smile


и јас тоа викам ако се сака партнерката ќе мора да се замижи во вакви ситуации...
Кон врв
virus Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 29
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај virus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 11:04
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Дали сте биле во ситуација кога барем на секунда сте помислиле дека сте запоставени и се што се бара од вас партнерот/ката да ја задоволите без да добиете за возврат??
во превод Себично задоволување без обѕир на чувствата и потребите на партнерот/ката?
 
не сум била во таква ситуација , а ако се најдам ќе му кажам да не се занесува многу....хи хи Big%20smile
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 14:47
баш тоа не е поентата...
Кон врв
sandrica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sandrica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2007 во 21:21
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

богами и мене тоа некако не ми се допаѓа, али сеа јеби га, си го профатил, ќе си го сркаш Big%20smileBig%20smileBig%20smile


и јас тоа викам ако се сака партнерката ќе мора да се замижи во вакви ситуации...
Toa veke ne e sex tuku zadovoluvanje na partnerot. I ne bi trebalo da se zamizuva oti moze da odi na poloso i so fajde koga na kraj pak si nezadovolen. Jas bi go definirala sexot kako zaemno zadovolstvo.Smile
Just love
Кон врв
speed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Март.2007
Статус: Офлајн
Поени: 803
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај speed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2007 во 00:14
Originally posted by sandrica sandrica напиша:

Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

богами и мене тоа некако не ми се допаѓа, али сеа јеби га, си го профатил, ќе си го сркаш Big%20smileBig%20smileBig%20smile


и јас тоа викам ако се сака партнерката ќе мора да се замижи во вакви ситуации...
Toa veke ne e sex tuku zadovoluvanje na partnerot. I ne bi trebalo da se zamizuva oti moze da odi na poloso i so fajde koga na kraj pak si nezadovolen. Jas bi go definirala sexot kako zaemno zadovolstvo.Smile
pa da taka e  zaemno zadovolstvo onaka ko sportot eve na pruimer javanjeto konji ja go javam a on uziva me izdrzava
speed
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2007 во 01:19
Луге вие пај забегавате со што и како треба , темава не е тоа!!!





значи дали сте биле во вакава ситуација и што сте направиле????
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2007 во 01:20
Originally posted by SeXY SeXY напиша:

Дали сте биле во ситуација кога барем на секунда сте помислиле дека сте запоставени и се што се бара од вас партнерот/ката да ја задоволите без да добиете за возврат??
во превод Себично задоволување без обѕир на чувствата и потребите на партнерот/ката?



Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2007 во 22:54
Uzivam i se posvetuvam na devojkata vo celost.
Probuvam dvete strani da bidat zadovolni :)
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 02:44
Originally posted by Anarhist Anarhist напиша:

Uzivam i se posvetuvam na devojkata vo celost.
Probuvam dvete strani da bidat zadovolni :)



a nekogas ne ti li pruzikla devojkata se???
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 11:13
Da, sekako deka mi pruzila, no sepak jas zboram za mene Wink
Probuvam da napravam se sto mozam, a se nadevam i ona
Pozdrav
Кон врв
ana marija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
UBAJNA

Регистриран: 05.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 12244
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ana marija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 11:49
i jas uzivam vo sexsot i uzivam koga partnerot ke zadovolam do besvestWink
GIVE ME GIVE ME JUST A LITTLE SMILE
Кон врв
Anarhist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Vinica
Статус: Офлајн
Поени: 471
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anarhist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2007 во 11:52
Originally posted by ana marija ana marija напиша:

i jas uzivam vo sexsot i uzivam koga partnerot ke zadovolam do besvestWink
Clap - prava devojka/zena
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.