IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Хардвер и софтвер
  Активни теми Активни теми RSS - MSN Messenger
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

MSN Messenger

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
Автор
Порака Обратен редослед
Mileman Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mileman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2007 во 15:38
Da, imam instalirano ovie sto se od msn WINKS nemam nikakvi problemi ama ovie ne znam, dali e mozno oti prethodno go izbrisav MCO (nesakajki) i go snema toj format od windowsot no posle pak go snimav od internet i povtorno sega go ima vo Folder Options, dali ima nekakva vrska toa sto go izbrisav prethodno.


Кон врв
spaski Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 82
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај spaski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Февруари.2007 во 07:13
dali imash nekakov macromedia flash player instaliran. ako imash probaj da napravish update?     
http://www.macedonian-kingdom.piczo.com

Кон врв
Mileman Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mileman Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 22:21
Se nadevam na dobro mesto ja staviv ovaa tema.
Vo ovaa tema opfaka se sto ima nekakov kontakt so Msn odnosno problemi so msn, efekti, pozadini, i bi sakal vo ovaa tema da stavete po eden efekt sto vi se dopaga najmnogu, se nadevam ke ima poveke posetiteli oti MSN se poveke i poveke se koristi vo svetot i vo Makedonija.
Ja otvoriv ovaa tema zatoa sto imam problem so msn, potocno so WINKS, gi stavam preko programa (MCO) i pak gi nema a se pravam kako sto treba, na drug kompjuter bez problemi a kaj mene nemoze :(... vo sto e rabotata?
Koga sme kaj problemite ako znae nekoj kako se stavat efekti od MSN vo forumot.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 456
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.