IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - CENI NA FOTOGRAFII NIZ SKOPJE
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

CENI NA FOTOGRAFII NIZ SKOPJE

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
trucker21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1609
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај trucker21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 10:49

dajte nekoj aparat poloven a ispraven po dobra cena........LOLLOLLOL

sex, trucks & drinks!!!
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 11:00
Baras filmarica polovna, ili sto?
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
itan14 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 545
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај itan14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 11:10
Mire i jas kaj Zdravko imam isti ceni, a mi davaat i kafe koga odam kaj nego Wink. Dobra rabota e sto mozam sam da si sednam na masinata i da gi setiram slikite kako sto mi odgovaraat.
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 11:26
Hehehe, moze i da sme naletale eden na drug.

Jas glavno ja gnjavam Sonja. Ona setira, a jas i visam nad glava Big%20smile, ili ce i gi tupnam na CD i ce i kazam da stampa kako sto se.

Kafeto obicno go preskakam ... treba da utepam cel saat ako fatam i kafe da pijam Tongue
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
coolio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај coolio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 21:43
ako moze nekoj mala pomos mi treba nekoj sajt kaj sto ima dobri kameri so dobri ceni i so SHIPING TO MACEDONIA :))))
Sega znam deka nisto ne znam (sokrat)
Кон врв
Tegla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2213
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tegla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 22:51
www.bhphotovideo.com
Navistina seriozna firma, sabota ne rabotat, a nedela rabotat - zaradi evrejskiot "Sabat" Tongue, samo izracunaj se dobro so posta, carina, danok...osven ako imas nekoj choek sho ke ti sredi Wink
That is called grain. It is supposed to be there.
Кон врв
coolio Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Февруари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај coolio Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 23:41
Originally posted by D'Dalton D'Dalton напиша:

www.bhphotovideo.com
Navistina seriozna firma, sabota ne rabotat, a nedela rabotat - zaradi evrejskiot "Sabat" Tongue, samo izracunaj se dobro so posta, carina, danok...osven ako imas nekoj choek sho ke ti sredi Wink
imam drugarce ke mi prati on , pa posle ke se rascistime koga ke dojde navaki :) , a use nekoj drug sajt za posigurno ako najdes postaj , sepak fala ti mnogu :D
Sega znam deka nisto ne znam (sokrat)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.