IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Фудбалериште, порано и сега
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фудбалериште, порано и сега

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 01:28
pa ne bese dobar spored tebe?

Кон врв
carter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 01:58
top bese samo poslednite godini izgubi i u brzina i u sila
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 02:28
ima podobri od nego
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 10:50
Originally posted by B0JAN B0JAN напиша:

ronaldo nema silen sut?! ejjj ne zezaj vidi gi golovite za portugalija poslednava godina. 
beckham da dojde i da mi zbori nema da me ubedi deka bil super krilo posto vo nego ne vidov nisto osven dobra desna noga... ama bas nisto iskreno . ic ne mi se svigjase stilot na igra... eden wright - phillips bi go izdvoil pred nego iskreno... ama nemozam da kazam ne na faktot deka za razlika od toa sto go pokaza vo real, vo man utd bese x10 podobar i pokorisen. pa da ne bese on , nilsteruj nemase da bide toa sto e sea...


Site go gledate beckham kako igracot na real....DeadDeadDead. Razmislete ubavo shto zborite dali vo MAN bil 10 pati podobar....nemozes da sporeduvash vo MAN i real....vo real ne beshe igrac, vo real beshe shminker!
AKO MI KAZETE SITE DEKA OVIE TITULI 1992-93, 1993-94, 1995-96, 1996-97, 1998-99, 1999-00, 2000-01, 2002-03  STO GI IMA OSVOENO MANCHESTER BAREM 5 OD 8 SE ZASLUGA NA BEKCHAM, ajde prvite 1993-94-95 ne se zasto i 95 igrashe za PRESTON, a predhodno bil kopuk, ama od 96 navamu proshle mnogu igraci niz manchester kako Nistelrooy, Yorke, Cole, da ne beshe zlatnata noga na BECKHAM koj kje davashe golovi, da ne bea dijagonalite na beckham do giggs, do schols kje gi nemashe najmalku 3 tituli od tie 5!Znaci ne mi se veruvam edna rabota .... imam mnogu lugje so koi sum pravel muabet za beckham pred da otide vo real i otkoga otide....i gi slusham tie stvari, lele drvo e vakov e onakov e, a predhodno vo MAN na site im beshe bog, e beshe!!! ne go zaboravajte toa! se prashuvam do kaj kje stignea MAN da si ostaneshe on tamu...kje se jadea so barsa! A eden komentar za C. RONALDO! Kolku shto topki ima dodeleno Beckham i golovi dadeno, nikogash nema ni da pomisli RONALDO deka moze tolku da napravi kako beckham! Ronaldo e dzver tuka se so nekolku mladi igrachi kako KAKA oni se idninata na fudbalot, AMA NEMOJ DA KAZEUVASH DEKA RONALDO IMA DOPRINESENO POVEKJE ZA MAN OTKOLKU BECKHAM , TAKVI MUABETI NE PALAT!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 22:58
kazav, moze i on da dojde, da mi prezentira se sto ima napraveno, za mene on ne e igrac. tipot e daltonist. mesto zelen teren misli deka gazi na crven tepih , deka e neznam koj... takvo ponasanje kaj fudbaler, za mene e neprifatlivo, a titulite se i so negova zasluga, ali andy cole i dwight yorke da ne bea da davaat gol od koja i da e pozicija... nilsterooy e igrac na koj mu treba topka na " tacna " a cole i yorke ne bea takvi, ako ti teknuva... a toa za doprinosot na ronaldo... beckham na 22 god. kolku doprinese aj kazi mi... posle 4-5 godini pocna nesto da se ponasa so centarsut i slobodni. spor, bez dobra tehnika, so leva nemoze da podade a da ne zborime za sut... toa e kompleten, ili kako sto go narece najdobar na taa pozicija... iskreno , ama mn mi se smesni tie komentari za najdobar ... koj i da e a da nema osnovno nesto ... sut so 2 noze...
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 00:34
Jezda sum za juve ama mislam deka pogore vo komentarite mi go sporedi so Camoranesi. Kazi mi koj shut go ima Camoranesi so leva? Btw procentot na udari vo ramki na gol na C.Ronaldo e smeshen, ne me teraj da go baram toj podatok zasto zasramuvacki e! Treba da centrira shut prvo deteto. Ima dolgi godini da projdat pred da go stigne beckham. Kako sto sea ima potencijal C.Ronaldo, jas vikam deka kje go nadmine Beckham vo postignuvanjata samo odokolku se ponasha kako covek a ne kako dete malo sto saka se sam da napravi. Ama sea za sea e daleku od beckham. Btw beckham gazeshe na  crven tepih zasto on beshe kral za site krila na svetov! SAMO NEKA TI TEKNE 2001(MISLAM BESHE) NA GOLOT SO GRCIJA OD SLODEN, ZARADI TOJ GOL ANGLIJA IGRASHE NA SVETSKOTO VO 2002. COVEKOT ZNAE DA RESHI SITUACIJA SO EDEN POTEG!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 13:41
da so grcija , koga golmanot na grcite neznaese da postavi ziv dzid i bese kritikuvan od site, ako znaes za toa. a koj bese megju najdobrite strelci ,ako ne i najdobar  za portugalija vo kvalifikacii za WC2006... jas gleav deka e ronaldo... i toa na mladi godini ...

 a inace kralot na krilata LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL     samo toa imam da ti kazam za toj komentar. btw, figo bese za beckham izmislen...
a ne sum za man utd taka da c.ronaldo sto e do mene, ne me zamaram mn ... za mene, pokorisen e i park od beckham . camoranesi znae da dade topka i so leva, znae i da sutne, a imam golovi od nego inace doma, na koi toa sum go videl, za razlika od beckham.

sea ke te citiram na edno mesto : Ima dolgi godini da projdat pred da go stigne beckham . zasto da stigne nesto od sto e i samiot c.r. pokorisen igrac... bas toa ne svativ... ne deka e igrac so nekoj precizen sut ali e mn podobar vo site , ama site drugi aspekti...

ok, ti brani si go stavot za toa deka nema da ima krilo ko beckham, a jas ke ti kazam na se sto bi kazal , zasto mislam deka ne si vo pravo.
Кон врв
perinosi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 406
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај perinosi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2007 во 14:37
Зенедин Зидан, без конк*ренција.Wink
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2007 во 10:20
Ok, toa e tvoj stav samo za golot so grcija....dali znam? Ubavo znam deka dalecinata beshe nakaj 27-28 metri, a ziv zidot veshe namesten na sredina ne ocekuvajki deka beckham moze tolku silno i vo ist moment precizno da go pogodi pod preckata. I da imashe ziv zid od 5213452134 lugje na golot i 12412 golmani nemase da ja fatat topkata.
Brat dosta e diskusijava, samo edno kje ti kazam ne zaboravaj ne samo ti site ne zaboravajte na denovite na beckham vo MAN, otkoga si otide od MAN e shutrak! I samo edna rabota ... Camoranesi bil bolje od beckham...LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLajde be ne me shibaj!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2007 во 00:28
abe ne te shibam za mene e podobar, ne znaci i za site... pokorisen aj taka neka sto vo naslovot LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

a so 12412 golmani na gol tesko deka ke dadel gol... LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2007 во 03:31

Манчестер не зависел и нема да зависи од поединци било да е тоа Бекам,Роналдо и било кој друг, тим шо зависи од еден, двајца или тројца играчи не е тим. Кога отиде нистелрој во реал сите мислеа дека МАН. Ј. ќе пропадне се случи сосема спротивното ГАЗАТ СЕ ПРЕД СЕ СЕБЕ 

Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2007 во 19:25
gazat ej LOLLOL ok se nema sto, ali se vide koj e man utd so i bez scholes... igraciste. a oni se podobri i posle vidic e podobar sea... odbranata im bese tapa...

inace, topikot e drug a imas poseben del za man utd pa pisi tamu
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 01:18
добро де не се буни
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 12:50
ne se bunam de... kazuvam samo
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.