IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Фудбалериште, порано и сега
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фудбалериште, порано и сега

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
Автор
Порака
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 00:42
da za juve sum (davam dusha za niv) ama i objektiven sum. ZASTO PO GJAVOLITE SITE GO PAMTITE BECKHAM KAKO IGRAL POSLEDNITE 2 GODINI. Pa deteto imashe kariera od 17 godini vo MAN UTD! Kakvi godini bea toa, sve osvoi so niv, ednostavno beshe perfekcija nemozev da zamislam deka nekoj moze da unishti takov igrac, kako sto toa go napravi madrid.

btw ako si fan na juve...ti tekinja na ona vo liga na shampioni so MAN UTD 1-1 na old traford pa 2-3 izgubija na Delle Alpi? KOlku gi mrzev togash MAN UTD , ama sepak i posle toa ostanav na stavot deka kako beckham nema da se rodi takvo krilo. A C.ronaldo ...on e mal, mnogu sebici i ima shut kako baba, jas mozam posilno da shutnam od nego. Zver e...ama ne e samo brzinata i driblingot za krilo, za da se bide krilo ne e potreben dribling tuku crossing -> toa sto beckham go imase!
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 01:05
ronaldo nema silen sut?! ejjj ne zezaj vidi gi golovite za portugalija poslednava godina. 
beckham da dojde i da mi zbori nema da me ubedi deka bil super krilo posto vo nego ne vidov nisto osven dobra desna noga... ama bas nisto iskreno . ic ne mi se svigjase stilot na igra... eden wright - phillips bi go izdvoil pred nego iskreno... ama nemozam da kazam ne na faktot deka za razlika od toa sto go pokaza vo real, vo man utd bese x10 podobar i pokorisen. pa da ne bese on , nilsteruj nemase da bide toa sto e sea...
Кон врв
carter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 01:35
da da .bekam od koa dojde vo real se zaeba.covekot nemase gol postignato od sloboden so mu bea specijalnost vo mancester.spored mene za desno krilo ako zborime treba da ima brzina  dribling  i stamina  pred se a posle centarsut i sut.od ova bekam imase samo centarsut i sut taka  da ja ne bi go kupil na pozicija desno krilo da bi bil menager

Изменето од carter - 29.Јануари.2007 во 16:59
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 01:57
pa gledano od aspekt na fm07, centarsut, dribling, dobra brzina ... LOLLOLLOL
ali se soglasuvam deka ne bi go zemal beckham
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 03:42

најдобар играч шо играл некогаш нормално пеле а во моментов роналдињо. Сите си ги фалите вашите, јас сум за Манчестер Ј. ама не викам дека таму играат најдобрите,К.Роналдо има потенцијал уште е млад има време,а ми се допаѓа како игра карлос многу корисен играч 

Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 16:46
zasto pele, koga veke go spomna? zasto dal 1000 gola? pa da ostanel ronaldo da igra ke dal i poveke... za mene krojf e podobar od pele ...
Кон врв
carter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 17:02
AJ NE ZAEBAVAJ I TI SEA.PELE E NAJDOBAR VO  ISTORIJATA .A SEA E TOCNO RONALDINHO .INACE JA SUM ZA ARSENAL PA NE VIKAM DEKA NEKOJ OD TAMU E NAJDOBAR IAKO HENY E MEGU NAJDOBRITE SEA
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 19:36
neznam, za mene da dades 1000 gola e nesto , ludnica ali vo prvenstvo sto ima po 50 utakmici vo godinata samo vo domasno prvenstvo ... zatoa pele ne e najdobar, pak ke kazam, spored mene...
maradona igral za napoli i toa bile igri koi se pamtat poveke otkolku da igras cel zivot za santos...
Кон врв
carter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 20:37
EPA TOA PRASANJE NIKOGAS NE E ODGOVORENO.PELE GO SMETAAT ZATOASTO MARADONA STANAL JUNKY MAN .ALI ISKRENO I JA NE BI GO SMETAL ZA FUDBALER KOA KE SE OTKAZE OD FUDBALOT PORADI DROGA
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 00:22
jas pa najiskreno da ti kazam, ni dvajcata ne gi smetam za najdobri LOL iskreno ama zidane e za mene podobar od niv... a najdobar ke bide ronaldinho definitivno. sepak e uste mlad, ima uste dobri 5 godini fudbal
Кон врв
carter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 00:40
ABE KAO STO GI ZBORAT PELE I MARADONA TAKA KE GO ZBORAT I RONALDINHO ZA EDNO 40 GODINI
Кон врв
Borce REAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 113
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Borce REAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 13:52
za mene se zidane i ronaldino se najdobri.nemam komentar poso site znaeme kolku bese jak zidan a kolku ke bite jak ronaldino
Кон врв
B0JAN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 25.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај B0JAN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 15:22
bogami, da ne bese zidan vo real ti deka ke go kazese ova ... LOL nema vrska, tipot izigra neverojatno dobro...
Кон врв
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 01:16
не зезај зиданLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.