IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Што му фали на вашиот град?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што му фали на вашиот град?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
Автор
Порака
KaLiNa Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8416
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaLiNa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што му фали на вашиот град?
    Испратена: 04.Јануари.2007 во 22:16
eve vaka-sekogas si se falime kolku ni e najubav gradot vo koj ziveeme, se trudime da go pretstavime vo najdobro svetlo.....(sto e i normalno Smile)
ama aj malce od drugata strana-sto mu fali na vasiot grad, sto nema-a smetate deka treba da ima?
 
kuliraj
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2007 во 22:34
Чистота, јас мислам на Скопје многу му фали чистота по улиците, а и малку покултурни луѓе Wink (не дека сите нечинат, ама има некои)
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Malacia Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Malacia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:22
јас мислам дека можам да се навикнам на се да нема во мојот град... ама пак да ми се врати Visage назад... Smile ... едно нешто шо вистински ми недостига е то место каде што 6 години поминував по една третина во денот... Cry...во Битола едноставно недостига Underground место... не зборам за монополски места шо се замислуваат дека се underground стварно зборам за место како visage... баш би сакала да има некој да ме разбери...  мене повеќе не ми се ни излегува навечер...то е ... ама се сменувааат генерациите... изгледа не ни има повеќе такви луѓе шо сакаат такви места... посебно во град од стотина илјади жители... јеби га
Qui e nuce nucleum esse vult frangit nucem!
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 00:41

us nekoi prodavnici

It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Arm'nj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arm'nj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 08:59
pa na ohrid mu falit eden waterland---sea ke praet....zaedno so ogromen holandski hotel.... Mu falit drive thru 24/7. Mu falit ubav hip-hop i R&B club no toa i fali na cela drzava.....No gradonachalnikov e na dobar pat...stvarno me bendisvit i sum zadovolen od gradov----ko sho pochvit da izgledat....Smile
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 17:06
Еј да... Фали еден Waterland Tongue
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
emilija 90 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 776
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај emilija 90 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2007 во 17:13
nisto,mislam mojot gtad e sovrsenLOLLOLLOLLOL
Кон врв
DreamGirL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Be YourSelF

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DreamGirL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2007 во 19:13
posiroki uluci LOL LOL LOL
If you love some one, never put their name in a heart, because hearts break.... Put it in a circle instead, because Circles go on forever ...
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 00:19
Mu falat poubavi ulici i eden golem luna park Smile
Кон врв
Arm'nj Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 134
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Arm'nj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:22
Originally posted by emilija 90 emilija 90 напиша:

nisto,mislam mojot gtad e sovrsenLOLLOLLOLLOL
 
 
ooooooooooooooo   a i zvini kaj to ziveesh....zitelke na mali Pariz???LOLLOLLOL
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 08:39
На Скопје му фалат паркиралишта (без наплатни рампи)

Кон врв
saale Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај saale Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2007 во 11:15
На Гевгелија усте едно 10000 работни места за да фалат луге па да идам кај директорон и му кажам отсега за колку ке работам. Не за 75 од саат него 110 од саат. Е тоа на мојов град му фали!!!!!!!
only the best can be N 1
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 16:28
не му фали, дури има и премногу сељаци
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2007 во 16:34
LOLClapne iziveani luge
:)
pa i kako da nema ne mozeme da iskocime
visa da zememe:O)
 
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 14>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.