IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Генијални мисли
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Генијални мисли

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
Автор
Порака Обратен редослед
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Мај.2009 во 01:12
Originally posted by anakin anakin напиша:

brza:

pa ,samo poznati i e*am,...koja nepoznata bi mi dala?LOL

steta sto nemozam da ja uramam tuka
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2009 во 21:46
mojata genijalna misla- Ako stanes i ja naranis mackata moze ke prestane da mjauci..

ova e za tie so ne si gi ranat mackite ko edna moja drugarka..
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2009 во 11:20
ne moze edna drzava da se "ispili" ,...se dodeka ja kvachat.,..pilinja!



originally said from
- brza
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 13:30
 
 
   nemoj da mi kazes dodeka jas se prepotuvav ti piese leden caj.....
   ...............ke se samootepam i toa vo kofa....тага
 
   
        moon....во    ...Сакам да кажам......хи,%20хи...
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јуни.2008 во 02:40
...Izzie...na temata Koje bolji vozach?...


"bolje brz na papucha-nego spor na kochnica"


...ahahahahahaaa...големо%20гушкање
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јуни.2008 во 22:58
pametniot pamti , zaboraveniot zaborava, skromniot i toj zaborava no na sebe si
 

 
Anakin vo mislam....bravo!!! preubavoаплауз
 
 
 
 
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2008 во 15:24


Nema potreba od prostuvanje koga e moja greska sto ti dozvoliv da mi zgresis zosto se mislev tolku moken i samobendisan

zbunet vo "ti prostuvam..."



Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2008 во 10:55
Едно дете кое спие Расте,ама еден народ кој спие Умира„
Ismajl Qemajli
 
 
Ne e originalna misla ama go procitav kako potpis kaj eden forimdzija, ako moze neka stoi ako ne, izbrisete go.
Mi ostavi ogromen vpecatok i mnooooooooooooogu me zamisli...збунетост
 
 


Изменето од anastea - 29.Мај.2008 во 10:55
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2008 во 09:34
Цитирај zagor Одговорbullet Испратена: 20.Февруари.2008 во 13:24
..ДА МУ ПОДАРИШ ЉУБОВ НА НЕКОГО (НЕ МОРА ДА Е ВОЗВРАТЕНА)....Е НАЈГОЛЕМО ЧОВЕКОВО ДОСТИГНУВАЊЕ....РЕКОЛ ZAGOR..И ОСТАНАЛ ЖИВ!големо%20гушкањеголема%20насмевказадоволство
ABER DOJDE.... ZAGOR E ZIV
IP IP логиран Измени%20порака
 
 
 
....УМРЕ ТАА ШТО МЕ ФАЛЕШЕ..ПА МОРАМ САМ ДА СЕ ЦИТИРАМ(ФАЛАМ..).....голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 12:46
Originally posted by mamma mamma напиша:

Na tema Razum ili emocii...blagorodna:
   ja koj go zedov naume me vodeva emocii posle stanav razumna i umna mnogo sea go voza kako so saka ja
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 12:38
Na tema Razum ili emocii...blagorodna:

ja koj go zedov naume me vodeva emocii posle stanav razumna i umna mnogo sea go voza kako so saka ja

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 12:07
Moderna algebra e kogas vo 04.00 casot nautro vadis koren od nepoznata

p.s daj be tvoja misla,dosta se palis na drugi
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 11:39
sakav da ti odgovoram vcera,ali maliot Anakin otisol veke da nanka,taka da resiv denes da ti napisam nekolku recenici.Navistina drago moe dete (bidejki ke bide strasno ako ne si dete) ne znam zasto si tolku ogorcen.Vo sekoj tvoj komentar nasocen sprema mene,pulsira tvojata frustracija, bes,inaetenje i neuspesni obidi za sarkazam.Prvo,sarkazmot ne moze da go upotrebuva sekoj u sekoe vreme,sarkazmot e nauka..no dokolku sakase da bides ironicen,nema sto-uspea.Ne razbiram kako uspeav da ti nabijam kompleksi za tolku kratko vreme,i vo situacija koga ne zboruvam so tebe direktno,tuku samo neposredno.Vtoro,temata e "VASI GENIJALNI MISLI"..Bidejki za mene forumov e pred se edna golema zabava,a i posle podolg mracen period se osetiv malku porelaksirano,naspisav DVE MOI misli.Mozebi ne bea genijalni (genijalnosta e relativna),no bea smesni,bea moi,i kaj drugite naidoa na pozitivna reakcija.No togas se razbudi maliot Anakin,i namesto da se obides da napises nesto smesno ili pametno,ti povtorno se zafati so psihoanaliza na moite postovi.Gi analiziras,gi demantirash,barash nekoja logika,osnova..pravis sporedba so mislite na "brza" i zaklucuvas deka negovite se smesni,a moite ne se,zatoa sto se nelogicni?? Ah,ajde pominav i pored toa,ne sakav da ti objasnuvam deka jas ne sum "brza",go nemam negoviot smisol za humor(no deka bar se obidov,i bese uspesno),deka ne treba da baras logika vo nesto "genijalno" a pogotovo ne vo misla,no si rekov nejse..maliot Anakin ima drug problem...i ne pomina dolgo vreme,pak se javi.Kazi mi zasto si tolku nesiguren vo sebe koga sum vo tvoja neposredna virtuelna blizina?...zasto si tolku nesiguren vo svojata sexualnost,pa demek se podbivas so mojata?..Tuka ne e mesto pred se,za toa sporevme na druga tema,tamu se vodea tie diskusii,no ti sekogas vo nedostig na nesto pametno da kazes se fakas za mojot penis...sto si tolku te preokupiran so nego?Vidi Anakince jas kazav jasno i glasno deka sum GAY..i na taa tema ne sakam da diskutiram,pogotovo ne vo ramkite na sosema treta tema..zasto ne prestanes?..ima i drugi psihoanaliticari kako tebe,pa dobiv i dve LP vo koi lugeto isto kako tebe si igraat Frojd..pa duri si pravat insinuacii za nasiot odnos..sto mene mi smeta,bidejki jas ne bi mozel da bidam u vrska so tip kao sto si ti..da da,samiot gi naveduvas da pomislat na sekakvi gluposti..Daj be milo otkaci se od mene,ako nemas nesto pozitivno da iskomentiras,ednostavno zamolci,nema da mi nedostigas-veruvaj. I ne pravi glupavi sporedbi.."brza" e drug sosema cool tip,i jas ne mozam nikogas da imam smisol za humor ko negoviot,no se obiduvam da napisam nesto moe...namesto da gledam vo gakite na drugite momci i da ja proveruvam nivnata maskost.No nejse,sega koga ja proveri mojata,te molam ostavi me na mira
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2008 во 01:38
Originally posted by anakin anakin напиша:

brza:

pa ,samo poznati i e*am,...koja nepoznata bi mi dala?LOL

steta sto nemozam da ja uramam tuka


CITAJ MAKI KOLKU E EDNOSTAVNO GENIJALNO OVA
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.