IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Генијални мисли
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Генијални мисли

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Автор
Порака
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Генијални мисли
    Испратена: 01.Октомври.2006 во 03:17
da gi stavime tuka nasi najgenijalni misli
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2006 во 03:18
PUKANKA:


Sto ke ti e razum koga site si imame zlatno srce......kraj kraeva i vaka i taka gresime, a sto e najtragicno greskite sto sme gi napravile slusajki go razumot se uste pokatastrofalni, zasto kao demek postapkite bile prethodno DOBRO OSMISLENI

Zatoa sekogas ke si go slusame srceto--TOA nikogas nema da te napusti(za razlika od zdraviot razum)
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2006 во 00:11
DANA:


A zarem za 2-3 dena se ragaat emocii?
Davam be, ako mi se sviga, i ako mi e do sex, zasto da ne?
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 01:22
MisIca:

Od forumov MIKUS NATALIJA LOU WEED NE GI PODNESUEM

OSTATOK E SVE OK
Кон врв
MaCkIcA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaCkIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 16:34
Originally posted by mikus mikus напиша:

MisIca:

Od forumov MIKUS NATALIJA LOU WEED NE GI PODNESUEM

OSTATOK E SVE OK
DA MI SE DADE NAGRADA, ZS NIKOJ NEMA GZ DA KAZE VAKVA  JAKA MISLA kutite pojketo kao pi**a pod kosulaLOL
 
POZDRAV CMOK MisIcA---MACKICALOLLOLLOLLOL
 
 
Кон врв
MaCkIcA Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 10.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaCkIcA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Октомври.2006 во 16:46
mikus
Модератор
Модератор
Лик
Регистриран: 05.Јули.2005 Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 50454
Цитирај mikus Одговорbullet Испратена: Денес во 01:13
Originally posted by MisIca*

Od forumov MIKUS NATALIJA LOU WEED NE GI PODNESUEM

OSTATOK E SVE OK[IMG]http://www.forum.idividi.com.mk/smileys/smiley4.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Big%20smile" />



hahhaha mikus ne go podnesuva
majo majo majo
lukce budalsko
so napravi od sebe
Unidentified Flying Object
IP IP логиран
ova e za orden      LOLLOLLOLLOLna forumovLOLLOLLOLLOL
Кон врв
boli glava Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај boli glava Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2006 во 19:15
Ako mojte zborovi so godinite dobile sila i ubavina,ne baram izvinuvanje poradi toaWink
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2006 во 20:11
boli..poentata e da drug ti gi postavi mislite na topikot ...sto mislis ti ...izgleda ne se sl*gash a ?
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Октомври.2006 во 19:37
MisIcA
Сениор
Сениор
Лик
Регистриран: 01.Јануари.2006
Локација:
Switzerland
Онлајн статус: Офлајн
Пораки: 726
Цитирај MisIcA Одговорbullet Испратена: 29.Јануари.2006 во 18:20
Originally posted by kafka

misica ti si opasna rabota a i re4nikot ti e zakon
Zs da ne, so mu fali na mojov recnik..Sto ne kaza so tvoj recnik kakva p**ka sakas , a!?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јануари.2007 во 16:43
IVIN:

nikogas e zbor veten
nikogas e son neostvaren
nikogas e se za da se dojde do nisto
da imas seeee treba da nemas nisto a da imas cuvstvo deka imas seeee....
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2007 во 01:58
brza:

pa ,samo poznati i e*am,...koja nepoznata bi mi dala?LOL

steta sto nemozam da ja uramam tuka


Изменето од anakin - 04.Март.2007 во 02:04
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Март.2007 во 13:33
NOBODY IS PERFECT,I am NOBODY Big%20smile
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 15:38
brza: 2tor pat

I?,.....koga go otkri pederlakot kaj tebe,....jas duri  sega,...otkako mi kaza deka i ti si,....LOL


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2007 во 15:41
big kiss:

AngryAngry Леле Брза ќете убијам LOLLOLLOLLOLLOL На која тема бе? ако не веруваш дојди да се увериш... а уствари  што се зарам ја со тебе?..... Мисли што сакаш..... Big%20smile


hahahahah
so da se uveri deka ne si po sexot? i fantaziite
hahahahhahahahhahhahhahahahahhahahah
lele denes umiram od smeenje



Изменето од anakin - 10.Март.2007 во 15:42
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,176 секунди.